EasyGo Virage – spacerówka idealna?

EasyGo Virage – spacerówka idealna?

Czy istnieje spacerówka idealna? Jakie funkcje powinien spełniać taki wózek? Czy EasyGo Virage spełnił nasze oczekiwania?

EasyGo Virage

EasyGo Virage to nasz wybór wózka spacerowego dla Natalki. Jednak czy to wózek idealny? Czy istnieją takie wózki? Wszystko zależy od tego czego wymagasz od spacerówki. Jeśli posiada wszystkie cechy, które spełniają Twoje oczekiwania, to z pewnością możesz powiedzieć, że znalazłaś wózek idealny dla Waszej rodziny.

spacerówka EasyGo

Szukaliśmy dla Natalki lekkiej spacerówki. Nie chciałam jednak, aby była to parasolka, choć dobrze by było, aby po złożeniu zajmowała mało miejsca. Jednak najważniejsze dla mnie zawsze jest to, czy wózek dobrze się prowadzi, a dziecko czuje się komfortowo.

mała i lekka spacerówka

Funkcje i akcesoria

Wózek zmontowałam samodzielnie i w ciągu kilkunastu minut byliśmy gotowi na pierwszy spacer. Spacerówka posiada 3 stopniową regulację siedziska, co pozwala na całkowite opuszczenie go do pozycji leżącej. Podnóżek również jest regulowany.

Okienko w budce pozwala na podejrzenie do robi dziecko. Ponadto budka przy maksymalnym rozłożeniu praktycznie całkowicie zasłania dziecko chroniąc je przed słońcem czy wiatrem. W tylnej części znajduję się też mała kieszonka.

Barierka bezpieczeństwa z możliwością demontażu oraz odpięcia materiału ochronnego. To bardzo ważne, bo jak wiadomo dziecięce rączki często bywają brudne, więc to miejsce jest szczególnie narażone na zabrudzenia. Materiał możemy z łatwością zdjąć i wyprać. EasyGo Virage posiada również pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości, dostosowane również dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia.

W zestawie z wózkiem znajduję się bardzo pojemna torba, która po całkowitym rozpięciu może służyć jako mata do przewijania. Poręczny uchwyt na kubek, folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki oraz dwustronny materacyk.

wózek spacerowy z akcesoriami

Kosz na zakupy jest bardzo pojemny. Ogromny plus za to, że zakupy można także wyjąć przez małe okienko z boku. Sprawdza się to świetnie, kiedy dziecko śpi we wózku z rozłożonym siedziskiem i nie mamy dostępu by wyjąć zakupy od góry. Wówczas odpinane okienko staje się bardzo praktyczne.

spacerówka z dużym koszem na zakupy

spacerówka z dużym koszem

EasyGo Virage w praktyce

Dostałam pytanie odnośnie wysokości wózka – czy rączka nie jest zbyt wysoko dla niskich osób. Otóż ja ze swoim 160 cm wzrostu uważam, że nie. Wózek prowadzi mi się bardzo dobrze, rączka jest także pokryta antypoślizgową powłoką, łatwą w utrzymaniu w czystości. Przednie koła są skrętne, ale z możliwością blokady w kierunku na wprost. Oczywiście spacerówka posiada również tylni hamulec.

Easy Go Virage

Złożenie spacerówki za pomocą jednego przycisku z blokadą możliwe jest jedną ręką! Stelaż jest aluminiowy. Waga wózka to 8,6 kg. EasyGo Virage dedykowany jest dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Jego wygląd jest nowoczesny, a funkcje i dodatki praktyczne. Wózek prowadzi się lekko, jest skrętny i sprawdza się na różnym terenie. Dlatego dla mnie jest to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. A czy dla Was będzie też spacerówką idealną? Czy może uważacie, że czegoś jej brakuje?

Jeśli chcecie zobaczyć jak wózek sprawdza się podczas jazdy na różnych powierzchniach oraz w jak prosty sposób się go składa zachęcam również do obejrzenia krótkiego filmiku.