Nowa kolekcja bajek – Wydawnictwo EGMONT

Nowa kolekcja bajek – Wydawnictwo EGMONT

Nowa kolekcja bajek to kolejna seria książek dla dzieci wydawnictwa Egmont. Same bajkowe hity przeniesione na papier i pięknie zapakowane.

nowa kolekcja bajek

Nowa kolekcja bajek to książki, które zdążyliśmy już kilkakrotnie przeczytać. Przyszła więc pora na podzielenie się wrażeniami. Z seriami tak już jest, że jak jedna książka wpadnie Ci w oko, to zazwyczaj sięgasz po kolejne z kolekcji. Przynajmniej ja tak mam. Pomijając moje zboczenie do układania książek na półkach seriami (albo kolorami – zależy jak akurat mam ochotę) to przecież jak poznamy już jakiś produkt, wiemy czego się spodziewać. A chętniej kupujemy coś sprawdzonego.

Książki z tej serii to bajkowe hity przeniesione na papier. Krzyś oczywiście najbardziej zachwycił się książką Star Wars i Auta. W kolekcji dostępne są również Elena z Avaloru, Bing, Smerfy, Disney Księżniczka, Super Przyjaciele DC, Tomek i Przyjaciele. Każda z nich podzielona jest na kilka rozdziałów.

Star Wars

Gwiezdne Wojny to coś o czym Krzyś wie zdecydowanie więcej niż ja. Właściwie czasem zastanawiam się skąd, bo przecież filmu ani bajek Star Wars nie oglądał. Wygląda na to, że wystarczy chodzić do przedszkola, a tam dzieciaki chętnie opowiadają sobie o różnych bajkach czy filmach i ulubionych postaciach. Tak, więc ta pozycja poszła na pierwszy ogień. Bardzo mało tekstu, za to konkretnie. Dzięki niej dowiedziałam się kto jest kim i o co chodzi w tych całych Gwiezdnych Wojnach. Krzyś chętnie dopowiadał mi również swoje spostrzeżenia i informacje.

Tytuł: Star Wars. Nowa kolekcja bajek

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 22,49 zł

Liczba stron: 128

Oprawa: twarda

książka Star Wars

książka gwiezdne wojny

nowa kolekcja bajek star wars

star wars nowa kolekcja bajek

Auta

Oglądałam z Krzysiem bajkę Auta z milion razy. Jednak ta książka opowiada historię, która toczy się w trzeciej części bajki. A ta mnie ominęła. Krzyś był na niej w kinie z tatą, więc również tutaj okazał się pomocny i chętnie opowiadał mi więcej szczegółów przypominając sobie co było w pełnometrażowej bajce w kinie. Zygzak McQueen ma nowych przyjaciół, więc jeśli chcecie dowiedzieć się kim jest żółte autko musicie sięgnąć po książkę lub obejrzeć bajkę.

Tytuł: Auta. Nowa kolekcja bajek

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 22,49 zł

Liczba stron: 128

Oprawa: twarda

Auta nowa kolekcja bajek

Nowa kolekcja bajek auta

auta 3 książka

książka auta 3

książka zygzak mcqueen

Elena z Avaloru

Bajka znana nam z TV, a jednak miło wrócić do historii, które widziało się w serialu animowanym. Ta młoda Księżniczka zdecydowanie przypadła mi do gustu. Jeśli jej nie znacie to mogę Was zapewnić, że zarówno Wasze córki jak i synowie chętnie posłuchają opowieści o Elenie. Jak dla mnie to taka inna wersja Księżniczki Zosi. Obie te postacie budzą sympatię, a także uczą dzieci, że warto być pomocnym, przyjacielskim i otwartym na świat i ludzi.

Tytuł: Elena z Avaloru. Nowa kolekcja bajek

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 22,49 zł

Liczba stron: 128

Oprawa: twarda

elena z avaloru nowa kolekcja bajek

elena z avaloru książka

książka o elenie z avaloru

nowa kolekcja bajek elena

elena z avaloru