PrzyTulanki – charytatywna książka dla dzieci

PrzyTulanki – charytatywna książka dla dzieci

„PrzyTulanki. Opowiadania i wiersze dla dzieci” – wyjątkowa książka charytatywna na rzecz chorej na padaczkę lekooporną Tosi, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

Przytulanki

Tosia kocha książki – tak jak jej Mama, która jest redaktorem książek dziecięcych. Zredagowały razem niejedną książeczkę dla dzieci, kiedy jeszcze Tosia była w Maminym brzuchu. Dziś Tosia potrzebuje pomocy – dlatego powstał niezwykły projekt: „PrzyTulanki – opowiadania i wiersze dla dzieci”. W stworzenie tej wyjątkowej książki zaangażowali się znani autorzy i ilustratorzy, a także przyjaciele z branży wydawniczej.

Dochód ze sprzedaży książek zostanie w całości przekazany na rehabilitację i leczenie 10-miesięcznej Antosi Stępień, podopiecznej Fundacji Kawałek Nieba.

 

Żeby książka została wydrukowana, potrzebne jest Wasze wsparcie! Wejdźcie na:

https://wspieram.to/przytulanki

i przekażcie pieniądze na druk książki. W ramach podziękowania będziecie mogli otrzymać drukowany egzemplarz książki, a także inne gadżety! Akcja trwa do 5 lipca. W promocję i dystrybucję książki zaangażowała się firma Bonito.pl

Aby wesprzeć akcję, trzeba zarejestrować się w portalu wspieram.to lub zalogować przez konto na Facebooku (jest to bezpłatne i w pełni bezpieczne, a wszystkie dane są potrzebne do tego, żeby otrzymać książkę). Jeśli akcja zakończy się sukcesem i uda się zebrać wymaganą kwotę, książka zostanie wydrukowana, a Wy otrzymacie nagrodę. Jeśli nie uda się osiągnąć tej sumy, przekazane przez Was pieniądze wrócą na Wasze konto.

 

Kupując „PrzyTulanki”, pomagacie Tosi wrócić do zdrowia!

https://wspieram.to/przytulanki

 

Więcej informacji o Tosi na stronie Fundacji Kawałek Nieba:

www.kawalek-nieba.pl/antosia-stepien

 

Autorzy i ilustratorzy książki: Marcin Pałasz, Izabela Mikrut, Marcin Brykczyński, Iwona Banach, Agnieszka Pruska, Agnieszka Gadzińska, Beata Sarnowska, Piotr Olszówka, Artur Nowicki, Ewa Podleś, Agnieszka Filipowska, Agnieszka Malarczyk, Przemysław Liput, Patrycja Bernacka, Karina Znamirowska, Ilona Brydak.