Bajki 5 minut przed snem…

Bajki 5 minut przed snem…

Bajki 5 minut przed snem to seria książek wydawnictwa Egmont. Czy sprawdzają się jako bajki „na dobranoc”? U nas zdecydowanie NIE!

bajki 5 minut przed snem

Bajki 5 minut przed snem to nowa seria książeczek dla dzieci, bardzo lubianego przez nas wydawnictwa Egmont. Jednak tym razem mam jedno główne zastrzeżenie i uwagę. Tych bajek nie powinno się czytać przed snem! I to wcale nie dlatego, że nam się nie podobają, albo mają nieodpowiednią treść. Nie, nic z tych rzeczy. Po prostu nie da się! No nie da się ich czytać tylko 5 minut przed snem. U nas rozpoczęcie książki wiązało się z tym, że po każdym rozdziale słyszałam „jeszcze jeden! ostatni! proszę!”. Czyli wiecie… pora do spania przeciąga się w czasie. No bo co? Dziecku odmówisz książki? 😉

A tak całkiem poważnie, to oczywiście książki są świetnie wydane, mają piękne ilustracje i tak ciekawe opowieści w środku, że naprawdę my nie czytamy ich wieczorem przed spaniem. Zdecydowanie wolę sięgać po nie w ciągu dnia. Wieczorem staram się czytać coś krótszego, wyciszającego i mniej wciągającego od historii o ulubionych bohaterach z bajek.

Spider-Man

Nie ukrywam, że to faworyt Krzysia. Dopadł nas etap fascynacji Superbohaterami, Avengersami, Transformersami i tym całym gatunkiem fantasy. Spider-Man poszedł, więc na pierwszy ogień. Aż 12 rozdziałów, a w każdym z nich superbohater walczy z innym przeciwnikiem. Oczywiście dobro zawsze zwycięża.

Tytuł: Bajki 5 minut przed snem. Spider-Man

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 26,24 zł

Liczba stron: 192

Oprawa: miękka

spider man książka

książka o spider-man

Spider Man opowiadania

Książka o przygodach Spider Mana

Superbohaterowie książka

Masza i Niedźwiedź

Książek o przygodach tej niesfornej, ale uroczej dziewczynki i Misia mamy w swojej kolekcji już kilka. A jednak każda z nich jest inna. Bajki 5 minut przed snem Masza i Niedźwiedź to 7 rozdziałów z opowieściami. Te historyjki zawsze potrafią nas rozśmieszyć.

Tytuł: Bajki 5 minut przed snem. Masza i Niedźwiedź

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 26,24 zł

Liczba stron: 176

Oprawa: miękka

bajki masza i niedźwiedź

książka masza i niedźwiedź

przygody maszy i niedźwiedzia

masza i niedźwiedź książka

historie o maszy i niedźwiedziu

Bob Budowniczy

Bob wraz ze swoją drużyną rozwiązuje problemy. Maszyny budowlane są zawsze gotowe do działania i chętne do pomocy. Przyjaźń i współpraca to ich sposób na powodzenie wszelkich akcji. 10 rozdziałów przygód, w których Bob Budowniczy zawsze da radę!

Tytuł: Bajki 5 minut przed snem. Bob Budowniczy

Wydawnictwo: Egmont

Cena: 26,24 zł

Liczba stron: 176

Oprawa: miękka

Seria książek liczy aż 10 tytułów! Znajdziemy w niej: Masza i Niedźwiedź, Spider-Man, Klasyka Disneya, Disney Junior, Auta, Bob Budowniczy, Barbie, Kraina Lodu, Star Wars, Kubuś i przyjaciele.