3 prezenty, które podarujesz najlepszej przyjaciółce

3 prezenty, które podarujesz najlepszej przyjaciółce

Zbliża się święto Twojej przyjaciółki? Będzie miała imieniny bądź urodziny? A może chcesz podziękować za to, że jest, gdy jej potrzebujesz oraz zawsze możesz na nią liczyć? Oto trzy prezenty, które sprawią, że popłacze się z radości!

prezenty dla przyjaciółki

Kilogramy słodkiej radości

Która kobieta nie lubi słodyczy? To pytanie retoryczne. Nawet osoby z nietolerancją glutenu bądź laktozy, stosujące dietę wegańską, chore na cukrzycę czy dotknięte różnego rodzaju alergiami mogą otrzymać wiele słodkich produktów, które będą dla nich odpowiednie.

Swojej najlepszej przyjaciółce możesz podarować kilka słodkich zestawów, w zależności od upodobań oraz okazji:

  • Jeśli Twoja przyjaciółka obchodzi urodziny, możesz podarować jej tyle słodyczy, ile kończy lat. Oczywiście cukierek czy lizak się nie liczą, o ile nie znajdują się w większych opakowaniach. Celuj w produkty, które naprawdę ceni. Jeśli już wkrótce będzie 30-letnią miłośniczką białej czekolady, dobrze przejrzyj dział z czekoladami oraz ciastkami i wybierz 30 białych tabliczek oraz herbatników w białej polewie.
  • Liczba, która wiąże się ze świętowaniem, jest niska? Chcecie uczcić 3 lata znajomości, a podarowanie przyjaciółce trzech czekolad wydaje Ci się niewystarczające? Masz rację! Aby docenić wszystko, co dla Ciebie robi, podaruj jej… 3 kilogramy słodyczy! To brzmi efektownie, a przy okazji nie puści Cię z torbami. Pamiętaj, że paczka popularnych ciastek to nawet 500 g. Duża czekolada z kolei waży ok. 300 g. Wybierając produkty dobrej jakości i dopasowane do gustu przyjaciółki sprawisz jej ogromną radość.
  • Imieniny czy święta Bożego Narodzenia nie kojarzą Ci się z żadną liczbą, a zależy Ci na zaskoczeniu przyjaciółki słodyczami? Posłuż się liczbą związaną z dniem miesiąca – Wigilia jest 24.12, więc możesz zakupić 24 produkty – lub miesiącem. Jeśli przyjaciółka obchodzi imieniny w kwietniu, zafunduj jej cztery kilogramy słodkiej rozpusty.

prezent dla przyjaciółki

Kobiecość zamknięta we flakonie

Kupowanie butów, bielizny czy perfum ukochanej osobie, nie tylko przyjaciółce, to duże ryzyko. Nie możesz być pewna ani tego, czy prezent się spodoba, ani tego, czy będzie pasował. Na szczęście przyjaźń między kobietami stanowi maleńkie odstępstwo od tej reguły. Przyjaciółki znają się doskonale i często jedna wie, co dla drugiej będzie najlepsze, nawet jeśli ona sama jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy.

Kobieca przyjaźń jest relacją, która uprawnia do kupienia drugiej osobie ładnego elementu garderoby – wyobrażasz sobie zaskoczyć przyjaciółkę genialną sukienką?! – czy perfum. Te ostatnie poleca się nie tylko przez wzgląd na piękny zapach, ale i flakon, który ozdobi toaletkę przyjaciółki.

Jeśli nie jesteś pewna, które perfumy już przetestowała Twoja przyjaciółka, ale wiesz, jakie nuty zapachowe lubi, przejrzyj kolekcje popularnych marek, oferujących coś zarówno kobietom odważnym i poważnym, jak i dziewczęcym oraz radosnym. Nigdy nie przestającymi się podobać markami są Lancome, Calvin Klein, Lolita Lempicka czy Kenzo.

co kupić przyjaciółce

Karnet na… bezcenny czas spędzony razem

Ostatnim pomysłem na prezent dla Twojej przyjaciółki jest karnet, bilet czy zaproszenie na coś, co kocha zdecydowana większość kobiet. Mamy tu na myśli przede wszystkim relaksujący pobyt w SPA, ale również podwójną wizytę w salonie kosmetycznym, podczas której będziecie mogły wymienić najświeższe ploteczki, czy masaże dla dwojga, gdzie wypoczniecie, słuchając tej samej muzyki.

Jeśli Twoja przyjaciółka jest maniaczką filmów sci-fi, zaproś ją na hit ostatnich tygodni. Zorganizuj wyjazd do aquaparku, zabierz ją do innego miasta na koncert albo umówcie się w restauracji sushi i zamówcie tyle rolek, że zdołacie wyjść dopiero po kilku godzinach. Upewnij się, że to będzie niezapomniany czas i udowodni Twojej przyjaciółce, jak wiele dla Ciebie znaczy.