Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku

Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku

Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dziewczyny jak i sponsorzy dali czadu.

Jak już wspomniałam w relacji ze spotkania Magda i Aga stanęły na wysokości zadania i zorganizowały świetny event. Oprócz tego zadbały także o to by każda z uczestniczek wyszła z rękami pełnymi toreb z upominkami. Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku zajęły mi pół bagażnika w kombi! Gdy wróciłam do domu zabrałam ze sobą dwie siatki i po resztę odesłałam męża do auta, który wrócił mega zdziwiony! Ogromne podziękowania należą się organizatorkom, które zadbały by upominki nie były tylko gadżetami typu długopis i ulotka. Sponsorzy również się popisali i nie wstyd mi pokazywać co dostałam, jak to czasem bywało…. Serio, upominki zdarzały się róóóżne, a wymagania nieadekwatne do ich wartości! Tym razem muszę przyznać, że jestem zszokowana, mile zaskoczona, zadowolona i chętnie piszę ten post wiedząc, że te podziękowania są zasłużone!

Oillan

prezenty ze spotkania

Marion

Equilibra

Ducray

Farmona

Miravena

Eveline

Klocki Blocki

Alexander

Trefl

Abino

Czajnikowy.pl

Helpa

Avetpharma

Męska Wyspa i Pupus

Cocobolo Handmade

Mysi Ogonek

Garneczki.pl

Bobbiny

BeYou

Fuerza

EciPeci

Nefere

Epideixis

Gmina Kórnik

Wydawnictwo Olesiejuk

Wydawnictwo Wilga

Wydawnictwo Skrzat

Wydawnictwo Iuvi

Papilon

Czytam.pl

Media Rodzina

Prószyński i S-ka

Martel

Ze słownikiem

Chias

Ekozuzu

Pan Dragon

Piatnik

Futurum

 

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]https://www.youtube.com/watch?v=5WVjha2Pmtg

DZIĘKUJĘ![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]