Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku

Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Dziewczyny jak i sponsorzy dali czadu.

Jak już wspomniałam w relacji ze spotkania Magda i Aga stanęły na wysokości zadania i zorganizowały świetny event. Oprócz tego zadbały także o to by każda z uczestniczek wyszła z rękami pełnymi toreb z upominkami. Prezenty ze spotkania BlogoDamy w Kórniku zajęły mi pół bagażnika w kombi! Gdy wróciłam do domu zabrałam ze sobą dwie siatki i po resztę odesłałam męża do auta, który wrócił mega zdziwiony! Ogromne podziękowania należą się organizatorkom, które zadbały by upominki nie były tylko gadżetami typu długopis i ulotka. Sponsorzy również się popisali i nie wstyd mi pokazywać co dostałam, jak to czasem bywało…. Serio, upominki zdarzały się róóóżne, a wymagania nieadekwatne do ich wartości! Tym razem muszę przyznać, że jestem zszokowana, mile zaskoczona, zadowolona i chętnie piszę ten post wiedząc, że te podziękowania są zasłużone!

Oillan

prezenty ze spotkania

Marion

Equilibra

Ducray

Farmona

Miravena

Eveline

Klocki Blocki

Alexander

Trefl

Abino

Czajnikowy.pl

Helpa

Avetpharma

Męska Wyspa i Pupus

Cocobolo Handmade

Mysi Ogonek

Garneczki.pl

Bobbiny

BeYou

Fuerza

EciPeci

Nefere

Epideixis

Gmina Kórnik

Wydawnictwo Olesiejuk

Wydawnictwo Wilga

Wydawnictwo Skrzat

Wydawnictwo Iuvi

Papilon

Czytam.pl

Media Rodzina

Prószyński i S-ka

Martel

Ze słownikiem

Chias

Ekozuzu

Pan Dragon

Piatnik

Futurum

 

DZIĘKUJĘ!

By | 2020-10-06T01:25:09+02:00 26 maja, 2017|MAMA, PRZEMYŚLENIA, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE|3 komentarze

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.