Wkładki laktacyjne ebebe ultra slim

Wkładki laktacyjne ebebe ultra slim

Wkładki laktacyjne ebebe ultra slim to nowość na rynku. Czy warto je kupić?

wkładki laktacyjne ebebe

Wkładki laktacyjne ebebe ultra slim są nowością na rynku. Z firmą miałam już styczność podczas testowania chusteczek nawilżanych ebebe, które sprawdziły się świetnie i do tej pory używam tylko ich. Dlatego chętnie wypróbowałam także wkładki laktacyjne zwłaszcza, że nadal karmię Natalkę piersią, więc mam już jakieś doświadczenie.

Zaskoczeniem był dla mnie fakt, że wkładki dostępne są w dwóch kolorach – białym i cielistym, z którym spotkałam się pierwszy raz. W dzisiejszych czasach kobiety chcą wyglądać modnie i dbać o siebie zarówno w ciąży jak i mając już maleństwo. Cieliste wkładki przydadzą się jeśli będziemy miały bieliznę w takim kolorze i nie będziemy chciały by białe prześwitywały.

Pudełko wkładek mieści 60 sztuk, a każda z nich pakowana jest w oddzielny woreczek. Można bez problemu zabrać ze sobą wkładkę w torebkę czy torbę pielęgnacyjną.

wkładki laktacyjne

Klej na wkładkach jest dość mocny, więc nie miałam problemu z „uciekającą” czy rolującą się wkładką, co zdarzyło mi się już kiedyś z wkładkami innej firmy. A nie ukrywam, że próbowałam już najróżniejszych – Rossmannowskich Babydream, Canpola, NUK, Johnson’s Baby. Póki co ebebe są najcieńsze z pośród wyżej wymienionych. Najgrubsze natomiast były Babydream, co jednak nie do końca idzie w parze z wchłanianiem.

ebebe wkładki laktacyjne

A teraz to co najważniejsze czyli główny powód, dla którego wkładek laktacyjnych używamy. Chłonność do 100 ml – tak podaje producent. Karmiąc już pół roku nie mam problemów z nawałem czy nadmiarem pokarmu, więc ciężko było mi stwierdzić czy rzeczywiście w takich kryzysowych sytuacjach dadzą radę. Jednak, aby się upewnić zrobiłam test. Za pomocą strzykawki wlałam 100 ml wody na wkładkę, oczywiście stopniowo. Wynik bardzo pozytywny. Nic nie przecieka, nawet po zgnieceniu i próbie wyciśnięcia wkładka pozostaje sucha.

chłonna wkładka laktacyjna

 

W skrócie zalety:

  • indywidualnie pakowane
  • bardzo chłonne 100ml
  • ultra cienkie 1mm
  • z plastrami mocującymi
  • średnica 120 ml
  • cena 23 zł

Polecam zarówno dla mam karmiących, ale i dla tych spodziewających się dziecko nawet, jeśli decydują się na karmienie mlekiem modyfikowanym. Zanim pokarm zaniknie przydadzą się wkładki zapobiegające przeciekaniu mleka na odzież.