Jak zrobić tort z papieru? | DIY |

Jak zrobić tort z papieru? To bardzo proste! Poniżej znajdziecie szablon, z którego możecie przygotować efektowny torcik na różne okazje.

jak zrobić tort z papieru

Przygotowując się na chrzciny Natalki pomyślałam, że fajnie byłoby podziękować w jakiś sposób gościom, których zaprosimy. U Krzysia na chrzcinach goście otrzymali pierniczki z podziękowaniem. Tym razem chciałam by to było jakieś pudełeczko z cukierkiem w środku i padło na torcik. Jak zrobić tort z papieru? To proste. Poniżej macie szablon pobrany ze strony millionideasclub.com, który możecie wydrukować. Następnie odrysujcie go na kolorowym bloku technicznym. Do wycięcia najlepiej użyć nożyka np. tapeciaka – pamiętajcie podłożyć coś pod spód by nie pociąć stołu. Gotowy szablon, który otrzymamy składamy zginając w miejscach zaznaczonych przerywaną linią. Podklejamy też, aby dobrze się trzymał. W środek możemy coś włożyć, a każdy kawałek tortu można dowolnie udekorować. Całość prezentuje się ślicznie i robi wrażenie. Jeszcze lepiej wyglądałby jednokolorowy tort.

szablon na tort z papieru

dsc_0738

ozdobne pudełko z papieru

papierowy tort krok po kroku

tort z papieru

pudelka-z-papieru

Dodatkowo zrobiłam chorągiewki na patykach również w kolorach różu i fioletu z napisem “Chrzest Natalki”, które trafiły na stoły wraz z ciastem.

dsc_0743

dsc_0944

Podoba Wam się taka forma dekoracji? A kawałki torcików z cukierkami w środku? Jeśli instrukcja jak zrobić tort z papieru okazała się przydatna dajcie znać, będzie mi miło jak zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza 🙂

By | 2020-10-06T01:25:18+02:00 26 października, 2016|OKAZJONALNIE, POZOSTAŁE OKOLICZNOŚCI, PREZENTY, Slajdy|8 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.