Zakręcony burger – zabawka dla maluchów

Zakręcony burger to zabawka dla maluchów przypominająca znane większości piramidy do układania.

zakrecony burger

Zakręcony Burger firmy Bright Starts od Dumel Discovery to zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy. Choć z zabawkami bywa też tak, że często te dla maluchów podobają się także nieco starszym dzieciom. W związku z tym, że Natalka jest jeszcze za mała na taką zabawkę, ponieważ dopiero skończyła miesiąc zabawkę póki co “pożyczył” sobie Krzysiu. Mimo, iż ma już prawie 4 lata Zakręcony Burger sprawił mu mnóstwo radości. Niby taka prosta rzecz, a Mały miał niezły ubaw. Uświadomiło mi to, że młodsze dzieci będą jeszcze bardziej zadowolone z takiej rozrywki. Dlaczego? Kto ma dziecko ten wie jak maluszki uwielbiają kiedy buduję się im np. wieże z klocków, a one je rozwalają głośno się przy tym śmiejąc lub gdy frajdę sprawia im rzucanie jakimiś przedmiotami. Popatrzcie, więc co potrafi ta zabawka!

Opis producenta:

Wirująca piramidka w kształcie burgera.

Kiedy dziecko ułoży piramidkę i naciśnie przycisk znajdujący się na podstawie zabawki, zobaczy jak kanapka zacznie zabawnie wirować, rozpadając się na poszczególne elementy, co z pewnością wywoła u niego salwę śmiechu.

Cechy zabawki:

Łatwe do uchwycenia elementy, z których dziecko układa piramidkę

Zabawne wirowanie, wesołe dźwięki, melodie

Zabawka przeznaczona dla dzieci 6m+

Zasilanie: baterie 3xAA (w zestawie)

Sprawdź cenę na ceneo – Zakręcony Burger

zakręcony burger

Zabawka ma świecący przycisk uruchamiający wirowanie oraz przełącznik włączający Burgera i zmieniający głośność dźwięków. Jest solidnie wykonana, ma piękne żywe kolory przyciągające wzrok malucha, a elementy są dość duże. Świetnie sprawdzi się, aby dziecko ćwiczyło małe rączki układając kolejno elementy burgera.

dsc_0545

dsc_0546

dsc_0551

dsc_0559

dsc_0557

Zakręcony Burger w akcji:

 

 

By | 2020-10-06T01:25:19+02:00 26 września, 2016|DZIECKO, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE, ZABAWY I ZABAWKI|2 komentarze

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.