Zagadki Smoka Obiboka

Zagadki Smoka Obiboka to gra, dzięki której możesz sprawdzić wiedzę Twojego dziecka oraz świetnie się bawić

zagadki smoka obiboka

Zagadki Smoka Obiboka od Granna to bardzo prosta gra planszowa z zagadkami. Choć dedykowana dla dzieci w wieku od 4 lat uważam, że śmiało można w nią pograć nawet z 3 latkami. Zasady są bardzo łatwe, a zagadki mają różny poziom trudności. Muszę przyznać, że dzięki tej grze poznałam możliwości i zakres wiedzy mojego Malucha. Wielokrotnie zaskoczył mnie, że zna odpowiedzi na trudniejsze zagadki, że potrafi już tak szybko skojarzyć pewne rzeczy. Ponadto do gry można zaprosić aż 6 osób lub bawić się tylko z jednym dzieckiem czytając mu zagadki.

zagadki smoka obiboka

DSC_0689

W zestawie znajduję się aż 135 kart – po jednej stronie zagadki, po drugiej obrazek przedstawiający odpowiedź. Jest też 6 kartoników z ilustracjami smoka oraz malutkie kolorowe żetony, którymi należy te ilustracje uzupełnić. Kto pierwszy zapełni swoją planszę wygrywa.

DSC_0691

DSC_0695

DSC_0696

Zagadki Smoka Obiboka to świetna i rozwijająca gra, która może sprawdzić się także podczas podróży – wówczas można wykorzystać tylko karty z zagadkami i zająć w ten sposób dziecko.

Producent: Granna

Nazwa: Zagadki Smoka Obiboka

Cena: 44,99 zł

ceneo.pl: ok. 30 zł – KLIK

Wiek graczy: 4-7 lat

Liczba graczy: 1-6

Czas gry: 15-30 minut


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

By | 2020-10-06T01:25:21+02:00 2 sierpnia, 2016|DZIECKO, GRY, Slajdy, TESTY | RECENZJE | OPINIE|0 Comments

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.