Gigant Traktor Spychacz FARMER – zabawka niezniszczalna?

Gigant Traktor Spychacz FARMER – zabawka niezniszczalna?

Wader to firma znana chyba wszystkim rodzicom. Gigant Traktor Spychacz FARMER to zabawka, którą testowaliśmy wraz z Krzysiem.

DSC_0156

Zabawki Wader są znane chyba wszystkim rodzicom. Oferta firmy jest tak szeroka, że każdy znajdzie w niej coś idealnego dla swojej pociechy – zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Zabawki te cechują się dużą wytrzymałością plastiku, są właściwie niezniszczalne, wielopokoleniowe. Przez ponad trzy lata życia Krzysia nazbieraliśmy już sporą kolekcję zabawek tejże firmy i muszę przyznać, że zarówno klocki, wszelkie pojazdy czy zabawki do piaskownicy nas nie zawiodły.

Tym razem mieliśmy okazję zapoznać się z jedną z zabawek serii GIGANT Traktor Spychacz FARMER to pojazd, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1+. Jednak według producenta ma udźwig aż do 100 kgsprawdzałam osobiście – choć 100 kg nie ważę, jednak będąc w ciąży z wagą 73 kg spokojnie na nim siadałam!! Jest idealny do zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Dziecko może za pomocą ruchomych części podnosić i opuszczać łyżkę spychacza. Traktor spodobał się chyba nie tylko Krzysiowi, bo również babcia i dziadek chętnie się nią bawili z wnukiem.

Wader Traktor Gigant

traktor gigant

Gigant Traktor spychacz farmer

PicMonkey Collage

traktor gigant wader

wader traktor

A Wy macie jakieś zabawki firmy Wader? Jaką macie o nich opinię? My szczerze możemy polecić Gigant Traktor Spychacz FARMER oraz inne zabawki firmy Wader.