Wyjątkowe książki 3D dla dzieci

Wyjątkowe książki 3D dla dzieci

Dziś prezentuje wyjątkowe książki 3D dla dzieci. To książki edukacyjne, a dzięki fajnemu gadżetowi dzieci chętnie po nie sięgają.

wyjątkowe książki 3D

Książki Rentgen Niezwykłe Ciało oraz Skanuję i poznaję Jak to działa to wspaniałe propozycje dla małych odkrywców. Dla dzieci, które są ciekawe świata i chętnie go poznają. W każdej z nich znajdziemy animacje 3D, które dzięki elektronicznemu ekranikowi poruszają się. Dla dzieci to niezwykłe i wspaniałe doświadczenie i chętniej sięgają po takie edukacyjne pozycje, które oprócz nauki fundują także zabawę.

Na zdjęciach ekraniki są odwrotnie włożone, nie zwróciłam uwagi, że Krzyś je pozamieniał. Książki są u nas w użyciu niemalże codziennie. A przez pierwsze dni o mało co Maluch z nimi nie zasnął tak był zafascynowany. Podekscytowany chodził i pokazywał i opowiadał dziadkowi, babci, tacie i cioci jak co działa i gdzie się poruszają obrazki.

Skanuję i poznaję Jak to działa? Ta pozycja zdecydowanie bardziej przyciągnęła uwagę Krzysia. Już sama okładka, gdzie zobaczył pociąg i samochody wzbudziła okrzyk zachwytu. Kiedy zobaczył jak działa mini skaner zaczęła się zabawa. W książce na kilku stronach przedstawione są różne sytuacje. Tekstu nie ma wiele, ale wystarczająco by dzieci zrozumiały jak co działa lub jak wygląda czyjaś praca.

Tytuł: Skanuję i poznaję Jak to działa?

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Olesiejuk

Cena: 24,99 zł

ceneo.pl: ok. 16 zł KLIK

Liczba stron: 12

Oprawa: całokartonowa

DSC_2846

DSC_2856

DSC_2857

DSC_2859

DSC_2860

Rentgen Niezwykłe ciało to 24 animacje 3D, które wprowadzą dziecko w świat nauki o ciele człowieka, o naszym zdrowiu, wyglądzie. Jak wygląda proces oddychania, do czego służą kości i mięśnie, dlaczego każdy z nas jest inny? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi w książce.

Tytuł: Rentgen. Niezwykłe ciało

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Olesiejuk

Cena: 24,99 zł

ceneo.pl: ok. 17 zł KLIK

Liczba stron: 12

Oprawa: całokartonowa

DSC_2847

DSC_2848

DSC_2851

DSC_2854

DSC_2855

To zdecydowanie warte uwagi i wyjątkowe książki 3D. Możecie poniżej zobaczyć jak działa elektroniczne urządzenie.

 

 


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]