Plakaty dla dzieci w stylu marynarskim

Plakaty dla dzieci w stylu marynarskim to pomysł na ozdobienie ścian w dziecięcym pokoju. Można je pobrać za darmo i wydrukować.

 

Coraz częściej urządzamy dzieciom pokoje z elementami personalizacji. Bardzo podobają mi się dekoracje imienne lub chociażby z pierwszą literką imienia w pokoju Malucha. Już dość dawno pokazywałam jak krok po kroku zrobić personalizowane serduszko metryczkę dla dziecka. To świetne rozwiązanie i możemy w nim umieścić najważniejsze informacje związane z naszym dzieckiem.

Tym razem przygotowałam kilka plakatów w stylu marynarskim z literkami. Możecie z nich wybrać pierwszą literkę imienia Waszego dziecka i kolorystykę, która Wam się podoba. Dodatkowo jest też kilka plakatów z obrazkami, które również można dopasować i stworzyć fajne połączenie 3 plakatów. Przykłady poniżej.

niebieskie plakaty plakaty dla dzieci plakaty dla dziecka plakaty marynarskieJeśli chcesz pobrać plakaty dla dzieci z literkami na czerwonym tle wystarczy kliknąć POBIERZ. Znajdziesz tam cały alfabet, można wydrukować potrzebne literki i umieścić w ramkach.

alfabet czerwony

Jeśli chcesz pobrać plakaty dla dzieci z literkami na niebieskim tle wystarczy kliknąć POBIERZ. Również znajdziesz tam cały alfabet w poniższym kolorze.

alfabet niebieski

Jeśli chcesz pobrać plakaty dla dzieci z literkami na niebiesko szarym tle kliknij POBIERZ. Natomiast na czerwono niebieskim tle kliknij tutaj POBIERZ.

plakaty alfabetPlakaty z obrazkami znajdziecie tutaj POBIERZ.

obrazki plakaty

Wszystkie plakaty dla dzieci można darmowo pobierać i udostępniać, jednak w przypadku umieszczania ich na swojej stronie pamiętajcie by podać źródło.

By | 2020-10-06T01:25:21+02:00 27 lipca, 2016|Slajdy|8 komentarzy

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.