Gra podróżna Wodny Świat

Gra podróżna Wodny Świat

Gry podróżne to idealne rozwiązanie dla dzieci, które nudzą się podczas wyjazdów. Gra podróżna Wodny Świat to idealna propozycja.

Gra podróżna Wodny SwiatJakiś czas temu na blogu prezentowałam Wam grę podróżną, którą przygotowałam samodzielnie dla Krzysia. Planując dłuższe wyjazdy zawsze biorę pod uwagę fakt, że Maluch może się zacząć nudzić i trzeba mu jakoś zorganizować czas. Dziś kolejna propozycja, która zajmie dziecko na dłuższą chwilę np. podczas wakacyjnych wyjazdów. Z pewnością Gra Podróżna Wodny Świat wciągnie też niejednego dorosłego.

Krzyś jest na nią jeszcze trochę za mały i póki co układa podstawowe zadania z moją pomocą. Nie ukrywam natomiast, że sama zasiadłam pewnego wieczoru z tą magnetyczną planszą i główkowałam się dłuższy czas układając poziomy Expert i Master.

Gra podróżna Wodny Świat to magnetyczna plansza z zadaniami na różnym poziomie trudności. Od najprostszych – Starter – następnie Junior, Expert i Master. Wyglądająca jak książeczka plansza niewielkich rozmiarów zapinana jest na zatrzask. W środku oprócz książeczek z zadaniami i podpowiedziami poprawnych rozwiązań znajdują się 4 plastikowe elementy z magnesem. Przedstawiają one liście lilii wodnej i należy umieszczać je w odpowiednim miejscu na planszy. W ten sposób zakrywamy różne zwierzęta wodne, tak by widoczne pozostały tylko wskazane w danym zadaniu.

DSC_0617

DSC_0623

gra podróżna wodny świat

DSC_0630

gra podróżna wodny świat

To świetna rozrywka, która pobudza logiczne myślenie oraz spostrzegawczość. Gra podróżna Wodny Świat przeznaczona jest dla dzieci w wieku +5 lat, jednak najprostsze zadania z pewnością rozwiążą i młodsze pociechy z drobną pomocą. W środku aż 48 zadań z różnymi stopniami trudności. Całość jest świetnie jakościowo przygotowana i zabiera naprawdę niewiele miejsca. Sprawdzi się zarówno podczas podróży samochodem, pociągiem czy innymi środkami lokomocji, ale także np. na spacerze, bo można ją schować do torebki i wszędzie ze sobą zabrać.

Producent: Granna

Nazwa: Wodny Świat

Cena: 39,99 zł

ceneo.pl: ok. 30 zł – KLIK

Wiek graczy: 5+

Liczba graczy: 1

Czas gry: zależny od ilości zadań

 


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]