Pojazdy – książeczki edukacyjne dla chłopców

Pojazdy – książeczki edukacyjne dla chłopców

Pojazdy są motywem przewodnim dwóch książeczek edukacyjnych, które otrzymał Krzysiu.

pojazdy

Mój Maluch uwielbia wszelkiego rodzaju środki transportu, więc są one idealne, żeby zainteresować go edukacyjnymi zadaniami i książkami. Dodatkowym atutem są naklejki! Chyba większość dzieci chętnie nakleja naklejki – choć nie zawsze tam gdzie powinny być 😉

Encyklopedia przedszkolaka Pojazdy to mała książeczka, w której dziecko może kolorować, naklejać naklejki i przy okazji uczyć się liczenia, logicznego myślenia i kojarzenia. Zadanie dostosowane dla 3-6 latków i Krzyś bez problemu sobie z nimi radził. Gorzej z kolorowaniem, w tej kwestii musimy jeszcze poćwiczyć, bo póki co niezbyt chętnie to robi i nie trzyma jeszcze prawidłowo kredek. Bardzo fajna propozycja dla małych pasjonatów motoryzacji.

Tytuł: Encyklopedia przedszkolaka – pojazdy

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 3,99 zł

Liczba stron: 24

Oprawa: miękka

 

DSC_2249

DSC_2251

DSC_2252

DSC_2253

DSC_2139

DSC_2157

Kolejna książka Wielkie Pojazdy Pracują przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-8 lat, lecz mimo to znajdzie się w niej sporo zadań, z którymi poradzą sobie młodsze dzieci. Znów mamy wewnątrz naklejki do wykorzystania na poszczególnych stronach książki. Na każdej stronie możemy przeczytać ciekawostkę dotycząca danego rodzaju pojazdów – np. pociągów czy maszyn budowlanych.

Tytuł: Wielkie pojazdy pracują – naklejanki

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 9,20 zł

Liczba stron: 16

Oprawa: miękka

 

DSC_2255

DSC_2256

DSC_2257

DSC_2258

DSC_2259

Obie pozycje przypadły Krzysiowi do gustu i chętnie rozwiązywaliśmy wspólnie zadania. Pojazdy fascynują go od dawna i wszelkiego rodzaju książki czy zabawki związane z motoryzacją zawsze sprawiają mu radość. Większość chłopców w tym wieku ma podobne zainteresowania, więc polecamy dla małych fanów samochodów, pociągów, statków czy maszyn budowlanych.

 


[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]