Kolorowanki z ukrytymi obrazkami

Kolorowanki z ukrytymi obrazkami

Kolorowanki w dzisiejszych czasach nie są już zarezerwowane tylko dla dzieci. Powstaje coraz więcej kolorowanek dla dorosłych. Mamy szeroki wybór tematyki, a także kolorowanki z ukrytymi obrazkami, które wymagają od nas spostrzegawczości.

DSC_1620

Propozycje, które dziś przedstawiam to właśnie kolorowanki z ukrytymi obrazkami z wydawnictwa Nasza Księgarnia. Oprócz dobrej zabawy podczas kolorowania musimy także trochę wytężyć wzrok i odnaleźć ukryte na obrazkach elementy. W obu prezentowanych poniżej książkach na pierwszych stronach mamy listę ukrytych skarbów, które należy odszukać. Natomiast na końcu znajdziemy ściągę z zaznaczonymi poszczególnymi elementami. Jeśli nie uda nam się odnaleźć wszystkich przedmiotów możemy z niej skorzystać i sprawdzić, gdzie dana rzecz się ukryła.

Świetna sprawa! Takie zagadki bardzo wciągają. Brakuje mi tylko porządnych cienkopisów, bo niestety malutkie elementy ciężko koloruje się kredkami. Kolorowanie na odstresowanie!

DSC_1621

Tytuł: Zaginiony Ocean

Autor: Johanna Basford

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Cena (z okładki): 24,90 zł

Liczba stron: 88

Oprawa: miękka

Wydawnictwo o książce:

Nowa, niepodobna do innych książka Johanny Basford, królowej kolorowanek!

„Zaginiony ocean” to niezwykłe, pełne misternych detali ilustracje, które możesz pokolorować i ozdobić. Znajdziesz tu dziwne ośmiornice, magiczne syreny, całe ławice egzotycznych ryb, a także ogrody rafy koralowej i wraki zatopionych statków. Ale czym byłaby podwodna przygoda bez skarbu? Strona po stronie szukaj poukrywanych cennych przedmiotów pochodzących z pirackiej skrzyni.

DSC_1624

kolorowanki z ukrytymi obrazkami

Kolorowanki z ukrytymi obrazkami

DSC_1635

DSC_1638

Tytuł: Wytęż wzrok czyli ukryte obrazki

Autor: Magda Wosik

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Cena (z okładki): 24,90 zł

Liczba stron: 96

Oprawa: miękka

Wydawnictwo o książce:

W tej książce zgubiły się 3 parasole, 7 myszek, 14 książek, 5 butów, 14 ptaków, 2 krokodyle, 3 widelce, 8 liter, 1 wielbłąd i wiele, wiele innych przedmiotów oraz zwierząt. Czy jesteś w stanie je wszystkie odnaleźć? Podejmij wyzwanie! Poszukiwane elementy zostały starannie ukryte na 20 czarno-białych ilustracjach, znanych niektórym ze „Świerszczyka”.
Potem czeka Cię kolejne zadanie: wszystkie obrazki trzeba pokolorować – zatem: kredki i flamastry w dłoń!

 

Kolorowanki z ukrytymi obrazkami

PicMonkey Collage

PicMonkey Collage