B-TOYS Skrzyneczka weterynarza recenzja

B-TOYS Skrzyneczka weterynarza recenzja

B-Toys skrzyneczka weterynarza Pet Vet Clinic to świetna zabawka zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

DSC_1763

Niepozorna – tak jednym słowem mogłabym ją określić. B-Toys skrzyneczka weterynarza to zabawka, którą wybrałam dla Krzysia mimo sprzeciwu męża. I nie chodzi o to, że nie chciał by Krzysiu miał nową zabawkę. Uznał tylko, że lepiej wybrać coś bardziej „chłopięcego” czyli najlepiej jakieś auta! Jednak samochodzików mamy w domu już sporo i jestem pewna, że kolejny szybko by mu się znudził, bo zabawę autkami już doskonale zna.

Skrzyneczka weterynarza Pet Vet Clinic była zaskoczeniem. Dotarła do nas w dzień imienin Krzysia, więc prezent pojawił się w idealnym momencie. Co takiego ma w sobie ta zabawka? Ma mnóstwo fajnych funkcji, które dają możliwość wspaniałej zabawy, a przy tym jest pięknie i solidnie wykonana.

Na dachu w kominie siedzi sowa, która chowa się i pojawia po wduszeniu jej. Cały dach jest otwierany, a w środku skrywają się narzędzia pracy małego weterynarza.

Skrzyneczka weterynarza

Mamy stetoskop, strzykawkę i termometr, na którym za pomocą przesuwaka możemy zmieniać wskazywaną temperaturę. Z boku skrzyneczki doczepiona jest także waga dla zwierząt.

Skrzyneczka weterynarza

Z bocznej ścianki wysuwa się podest, na którym ustawiamy badane zwierzątko. Możemy wykonać także prześwietlenie, a do dyspozycji mamy dwa wysuwane ekrany z kotkiem i z pieskiem.

Skrzyneczka weterynarza

Z drugiej strony jest haczyk do powieszenia kluczy. Klucze mają różne kolory i kształty tak jak otwory w drzwiczkach, dzięki temu dziecko wie, który do których drzwi pasuje. Odkluczanie i zakluczanie to najfajniejsza zabawa! Krzysiu uwielbia to robić.

Skrzyneczka weterynarza

Skrzyneczka weterynarza

Skrzyneczka weterynarza ma także uchwyt, dzięki któremu łatwo można się z nią i swoimi pacjentami przemieszczać. W zestawie znajdują się dwa pluszowe zwierzątka – piesek i kotek, ale my znaleźliśmy już nowych pacjentów wśród innych domowych pluszaków. Zdarzało się także, że skrzynka służyła za garaże dla autek 😉

Dodatkowo plusem jest brak baterii!! Nie będziecie zmuszeni wysłuchiwać dziwnych i często zbyt głośnych dźwięków. To nie jest kolejna zabawka, która zrujnuje Wasz budżet przez ciągłą wymianę baterii.

PicMonkey Collage5

B-Toys skrzyneczka weterynarza Pet Vet Clinic dostępna jest w sklepie internetowym www.feedo.pl.

Szpital dla zwierzątek w kształcie skrzyneczki z czterema pokojami i drzwiami w różnych kolorach. Kiedy dziecko chce otworzyć drzwiczki, musi użyć klucza w odpowiednim kolorze. Do leczenia przygotowani są dwaj pluszowi pacjenci – piesek i kotka. Mały weterynarz ma do dyspozycji 4 narzędzia: stetoskop, strzykawkę, wagę i termometr. Wysuwany pulpit umożliwia badanie małych pacjentów. Z komina pohukuje sowa. Zabawka nie na baterie. Przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat.

Zdecydowanie polecamy tą zabawkę zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Nasz synek zajmuję się swoimi pacjentami codziennie od kilku dni, a pomysły i choroby się nie kończą. Skrzyneczka jest wykonana solidnie z mocnego plastiku. To był strzał w dziesiątkę, mimo sceptycznego podejścia męża do tego typu zabawki. Mały jest nią zafascynowany.