Mam Blogerek Fanaberie – najlepsze spotkanie mam blogerek!

Mam Blogerek Fanaberie – najlepsze spotkanie mam blogerek!

Na to spotkanie czekałam z niecierpliwością, a im było bliżej tym bardziej podekscytowana byłam. Mam Blogerek Fanaberie to najlepsze spotkanie mam blogerek, w jakim dotychczas brałam udział!

PicMonkey Collage

Spotkania Mam Blogerek Fanaberie odbyło się 12 marca w Poznaniu w kawiarni Różove. Miejsce wyjątkowe, gdzie jak sama nazwa wskazuje dominuje kolor różowy. Kawiarnia połączona jest ze sklepem, można tam kupić mnóstwo różowych rzeczy.

DSC_3864-1

Organizatorki zadbały o to byśmy się nie nudziły. Zaplanowały dla nas napięty plan warsztatów.

Wydawnictwo Epideixis zaprezentowało kilka swoich produktów. Miałyśmy okazje wypróbować je i pobawić się. To były wspaniałe warsztaty. Z przyjemnością układałam PUS-y, które poznałam jako dziecko w szkole podstawowej. Przypomniałam sobie jaka to wspaniała zabawa i nauka. Zestaw PUS dla Krzysia już zamówiony 🙂

PicMonkey Collage2

Kolejne produkty już mniej znane to PALETY również z zadaniami zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Następnie MOZAIKA, STUDNIA JAKUBA i PALUSZEK. Bawiłam się świetnie, choć nie ukrywam, że przy pewnych zadaniach potrzebowałam dłużej chwili na zastanowienie 😉 Na koniec prezentacji kilka uczestniczek wylosowało upominki od wydawnictwa Epideixis.

PicMonkey Collage3

PicMonkey Collage4

DSC_3902-25

spotkanie mam blogerek

spotkanie mam blogerek

Następnie Roksana – przedstawicielka firmy Plus dla skóry zaprezentowała nam kosmetyki tejże firmy. Miałam już okazje używać kilka ich produktów i większość sprawdza się bardzo dobrze, a ceny są przystępne.

PicMonkey Collage11

Nie siedziałyśmy głodne, w międzyczasie oprócz ciastek, kawy i herbaty podano także pyszny obiad.

DSC_0807

Czas na swoje wystąpienie miała także Anna Bukowska z Zielonej Sowy. Wydawnictwo jest nam znane i lubimy ich książki. Przedstawicielka firmy opowiadała o nowościach książkowych tak interesująco, że nie sposób było oderwać uszu. Pani Ania okazała się bardzo sympatyczną i pogodną osobą, która o książkach mogłaby mówić godzinami, a ja z jej ust mogłabym słuchać tych opowieści równie długo.

DSC_3910-31

Miałyśmy także okazję dowiedzieć się co nieco o fotografowaniu dzięki spotkaniu z fotografem Katarzyną Papieską. Niestety ja jestem w tym temacie jeszcze całkiem zielona, ale kilka porad zostało w głowie i będę próbować je wykorzystać.

IMG_7594

Prezenty… tak właściwie to one zapełniły sporą cześć pomieszczenia, które zajmowałyśmy. Kiedy już zostały wręczone miałam je wszędzie…pod nogami, za krzesłem, obok siebie, przed oczami 😛 Honorata nawet ustąpiła im swojego miejsca siedzącego 🙂

spotkanie mam blogerek

Jako ostatni pojawił się Radca Prawny Damian Stawski z kancelarii Anta Pentut, a prywatnie osobisty mąż jednej z organizatorek – Matki Polki. Poruszył on z nami kwestie prawne dotyczące prowadzenia bloga – czy i kiedy należy zarejestrować blog, prawa autorskie itd. Bardzo przydatne informacje.

DSC_0831

I na koniec, choć może powinny pojawić się już na początku, bo w końcu to dzięki nim całe to wydarzenie się odbyło… Maamaa Baalbinkaa i Matki Polki Fanaberie, czyli Katarzyna Balbierz i Karolina Stawska wraz ze swoimi karykaturami, które otrzymały w ramach podziękowania za cudownie zorganizowane spotkanie mam blogerek. Bardzo Wam dziękuję dziewczyny. Jak dla mnie Mam Blogerek Fanaberie to najlepsze spotkanie blogowe na jakim miałam do tej pory przyjemność być. Największe pod względem ilości upominków i najciekawsze, jeśli chodzi o warsztaty, a także z najwspanialszym towarzystwem!

DSC_0880

Uczestniczki: