Antystresowe kolorowanki dla dorosłych

Antystresowe kolorowanki dla dorosłych

Pojawiła się moda na antystresowe kolorowanki dla dorosłych i dopadła także mnie.

DSC_0571

Kolorując wyciszamy się, koncentrujemy na tej jednej czynności i dzięki temu łagodzimy stres. Na polskim rynku pojawia się coraz większy wybór kolorowanek dla dorosłych z najróżniejszą tematyką, co bardzo mnie cieszy. Teraz nie trzeba będzie podbierać kolorowanek dzieciom 😉

Fantastyczne konstrukcje i Fantastyczne miasta to antystresowe kolorowanki wydawnictwa EGMONT.

Mnóstwo szczegółowych elementów. Budynki i konstrukcje prawdziwe, miejsca z całego świata i te wymyślone. Jak będą wyglądały już pokolorowane zależy tylko od naszej kreatywności i wyobraźni. Dzięki kolorowaniu uspokoimy się i odstresujemy. Chyba że na kogoś dopracowywanie takich drobnych elementów ma odwrotny wpływ – wówczas nie radzę zabierać się za takie zajęcia. Ja uwielbiam kolorować, więc teraz pożyczam kredki od Krzysia 🙂 Przydadzą się też jakieś cienkopisy do drobniejszych elementów. Antystresowe kolorowanki zdecydowanie polecam.

Tytuł: Fantastyczne Miasta

Autor: Steve McDonald

Wydawnictwo: Egmont Polska

Cena z okładki: 19,99 zł

Liczba stron: 60

Oprawa: miękka

Wyjątkowe kolorowanki dla dorosłych, pełne niezwykle szczegółowych ilustracji miast – od Nowego Jorku przez Tokio, Londyn, Paryż aż po Rio, Amsterdam i Guanajuato.

DSC_0575

kolorowanki antystresowe

DSC_0581

DSC_0583

Tytuł: Fantastyczne Konstrukcje

Autor: Steve McDonald

Wydawnictwo: Egmont Polska

Cena z okładki: 19,99 zł

Liczba stron: 60

Oprawa: miękka

Dla wielbicieli kolorowania spragnionych zupełnie nowych wzorów. Wyjątkowe kolorowanki dla dorosłych, pełne niezwykle szczegółowych ilustracji miast i ich architektonicznych konstrukcji – zamków, drapaczy chmur, katedr czy mostów.

DSC_0587

DSC_0589

DSC_0590

DSC_0591