Bajkowy pokój dla dziecka

Bajkowy pokój dla dziecka

Bajkowy pokój to marzenie nie jednego dziecka. My, rodzice często pragniemy spełniać dziecięce fantazje.

pokojewyobrazniźródło: pokojewyobrazni.pl

Ja jestem jednym z tych rodziców i chciałabym móc urządzić taki bajkowy pokój dla swojego synka. Niestety póki co pozostanie to właśnie w sferze marzeń, zarówno Jego jak i moich. Jeśli jednak miałabym ku temu warunki – czyli dodatkowy pokój przeznaczony tylko dla mojego Szkraba z pewnością chciałabym, aby czuł się w nim bezpiecznie i dobrze.

Oprócz mebli i innych dodatków pomocne okazać się mogą fototapety. W dzisiejszych czasach ich jakość jest o wiele lepsza niż kilkadziesiąt lat temu i nie są one już obciachem. Mamy bardzo szeroki wybór fototapet standardowych lub sprawiających wrażenie 3D. Fototapety mogą być świetną opcją zarówno do pokoju dziecięcego, salonu jak i sypialni czy nawet łazienki! Dzisiejsza technologia pozwala na to by zrobić swoją własną fototapetę choćby ze zdjęciem. Jest mnóstwo sklepów internetowych między innymi http://fototapetynawymiar.com/, gdzie możemy zamówić takie fototapety na wymiar.

Ja dziś chciałam się jednak skupić właśnie na pokoju dziecięcym, który dzięki fototapetom możemy zamienić w bajkowy pokój jak z marzeń. Poniższe aranżacje pokoi zarówno dla dziewczynek jak i chłopców mają w sobie jakiś urok. Która kobietka w dzieciństwie nie chciała być księżniczką i mieszkać w pięknym pałacu? Pewnie kilka by się znalazło, ale większość z nas miała takie fantazje i marzenia. Znając Krzysia wiem, że teraz byłby szczęśliwy mając pokój z motywem autek czy innych pojazdów. Zobaczcie sami jakie świetne rzeczy można wyczarować dzieciom!

domosferaźródło: domosfera.pl
galeriaplakatu.comźródło: galeriaplakatu.com
homebookźródło: homebook.pl
bajkowy pokójźródło: homplex.pl
pieknetapetyźródło: pieknetapety.pl
poniedzielskiźródło: poniedzielski.pl
zdrowybobas.babyonline.plźródło: zdrowybobas.babyonline.pl
zdrowybobas.babyonline.pl2źródło: zdrowybobas.babyonline.pl