10 razy 10 – Herve Tullet

10 razy 10 – Herve Tullet

Posiadamy już kilka książek tego autora i muszę stwierdzić, że każda z nich spodobała się Krzysiowi. 10 razy 10 to nasza kolejna pozycja.

DSC07919

10 razy 10 pomoże w nauce liczenia, utrwali kolory i kształty, znajdziemy w niej bajki i zagadki. Może nie wszystko w książce mi się podoba. Np. niektóre dziwaczne rysunki – głowa z kilkoma rękami, nogami nosami itd., która wygląda jak jakiś potwór. Mimo to u Krzysia budzi ona uśmiech. Mały po prostu zwyczajnie śmieje się z tego dziwactwa i mówi, że przecież nie mamy tyle nóg czy rąk. Widocznie świat 3 latka o wiele się różni od naszego świata i czasami rzeczy dla mnie dziwne, dla Niego są po prostu zabawne.

Książka podzielona jest na 10 kategorii. Mamy CYFRY, PALCE (które wyglądają jak wodorosty, bo liczymy do 10 na jednej dłoni), KOLORY, CIAŁO (i tutaj te dziwadła), BYŁO SOBIE ŻYCIE, KSZTAŁTY, GRY, BAJKA, WYŚCIGI (oczywiście ulubiona kategoria Krzysia!) i ZGADYWANKI. W każdej z tych kategorii odliczamy do 10. Dzięki niej dziecko może oprócz liczenia uczyć się lub utrwalać sobie nazwy kolorów i kształtów, a przy tym świetnie się bawić. Książka trafia w gusta dzieci.

Odkryj siłę własnej wyobraźni oraz magię zaklętą w książkach Hervé Tulleta autora bestsellera „Naciśnij mnie”!

Nauczysz się z nami nie tylko kształtów, kolorów i liczenia ale też opowiadania bajek…

Tytuł: 10 razy 10

Autor: Herve Tullet

Wydawnictwo: Babaryba

Cena (z okładki): 34,90 zł

Liczba stron: 115

Oprawa: Twarda

DSC08022

DSC08024

PicMonkey Collage

PicMonkey Collage

PicMonkey Collage2

PicMonkey Collage