W co się ubrać na Sylwestra?

W co się ubrać na Sylwestra?

Odwieczny dylemat kobiet przed różnego rodzaju imprezami. Tym razem pewnie także nie jedna z Was zadaje sobie pytanie w co się ubrać na Sylwestra?

8

Jestem z tych osób, które zazwyczaj robią wszystko na ostatnią chwilę (ku rozpaczy mojej mamy, która zawsze wszystko ma wcześniej zaplanowane i uszykowane). W tym roku nie muszę się martwić o kreację na imprezę, bo na żadną się nie wybieram. Tegorocznego Sylwestra spędzę w domu z mężem i dzieckiem. Strój dowolny – wygodny dres lub piżama – pewnie jakiś film w TV lub gry planszowe i zabawa z dzieckiem. O północy popatrzymy przez okno na fajerwerki, które co roku o północy odpalane są na Starym Rynku, a my mieszkamy niedaleko, więc wszystko będzie pięknie widać.  Tak zapowiada się moja noc sylwestrowa. I wcale mi jakoś z tego powodu nie jest smutno.

Jednak gdybym wybierała się na jakiś bal do białego rana lub chociażby domówkę, pewnie dziś głowiłabym się w co się ubrać na Sylwestra?

Poniżej kilka sukienek + jedna spódniczka, które wpadły mi w oko, a dostępne są w sklepie https://www.chiclook.pl/.

1

2

3

4

5

6

7

 

Każda inna i wyjątkowa. Jeszcze macie dylemat w co się ubrać na Sylwestra? A może, któraś z sukienek wpadła Wam w oko, albo zainspirowała do pomysłu co założyć na imprezę?