Prezenty dla 3-latka – urodzinowe i świąteczne

Prezenty dla 3-latka – urodzinowe i świąteczne

Idealne prezenty dla 3-latka – czy takie istnieją? Był wpis o przyjęciu urodzinowym Krzysia, to teraz trochę o prezentach, które dostał.

1

Grudzień był dla Krzysia bardzo obfity w prezenty. Nie pokaże Wam wszystkich, które dostał bo jest tego naprawdę sporo. Wszystkie wzbudziły zainteresowanie Krzysia i każdym z otrzymanych upominków chętnie się bawi. Jednak cześć zabawek szczególnie przypadła zarówno jemu jak i mi do gustu. Wśród nich są drewniane elementy pasujące do torów z Ikei. Nie miałam pojęcia jak duży wybór najróżniejszych budynków, mostów, pociągów i elementów torów jest dostępny na rynku. Jednak znalazłam Kolejkowy Zakątek, a w nim wszystko co związane z kolejkami najróżniejszych firm i w korzystnych cenach. Wpadła mi w oko myjnia dla lokomotyw i parowozownia, o której Krzysiu pisał w liście do św. Mikołaja. Zabawa z tymi elementami jest jeszcze ciekawsza, a moje dziecko jest przeszczęśliwe. Myślę, że na kolejne uroczystości Krzysia również będziemy obdarowywali go drewnianymi elementami dla kolejek. Teraz chciałabym, aby była to jakaś stacja/dworzec. To zdecydowanie trafione prezenty dla 3-latka.

2

Prezenty dla 3-latka

PicMonkey Collage

DSC08425

DSC08430

Puzzle – droga dla aut. Jak na maniaka wszelkiego rodzaju pojazdów przystało droga dla autek bardzo Krzysia ucieszyła. Choć jest dość mała Jemu wystarcza i sprawia radość. A co najważniejsze po skończonej zabawie można ją złożyć i schować do kartonika, wiec zajmuje mało miejsca 🙂

Prezenty dla 3-latka

I oczywiście niezastąpione Lego Duplo 🙂 Na poniższych zdjęciach dwa zestawy urodzinowe – Autobus i Kemping. Natomiast w święta dostał jeszcze Traktor, Rycerza na koniu oraz z serii Auta – Zygzak i Złomek. Nasza kolekcja Duplo jest już całkiem duża, a Krzysiu chętnie się nimi bawi. Zwłaszcza wszelkiego rodzaju pojazdami. Lego to zabawki „na lata” i spokojnie przetrwają kilka pokoleń, o ile ich nie pogubimy.  Krzysiu bawił się także zwykłymi małymi klockami Lego z mojego dzieciństwa, które moja mama przechowała w piwnicy dla wnuków. Jednak póki co Duplo wygrywają. Na tamte jest jeszcze za mały, a zestawy Duplo to zdecydowanie udane prezenty dla 3-latka.

prezenty dla 3-latka.

Prezenty dla 3-latka