Upominki ze spotkania Blogowe Mam Marzenie

Upominki ze spotkania Blogowe Mam Marzenie

Była relacja ze spotkania Blogowe Mam Marzenie w Szamotułach to teraz pora na pochwalenie się co oprócz miłych wrażeń z niego przywiozłam.

2

Ku mojej radości wśród upominków znalazło się coś dla każdego – dla mnie, dla męża i dla Krzysia. Jeśli chodzi o zabawki to od firmy Wader otrzymałam autko oraz klocki-puzzle. Klocki tak mi się spodobały, że w zeszłym tygodniu dokupiłam Krzysiowi jeszcze dodatkowe pudełko. Od My first books zestaw 4 książeczek w teczce. W książeczkach znajduję się mnóstwo naklejek i można dowolnie ubrać postacie za ich pomocą. Świetna zabawa dla dziewczynek.

1

Lato Stiny to książka od Wydawnictwa Zakamarki. Krzyś słucha jej z uwagą i zainteresowaniem. Bardzo ciekawe opowiadania. Wydawca W oczekiwaniu na dziecko – książka Zack oraz Dziesięć rozmów, które musisz przeprowadzić ze swoim synek. Zoo Alfabet prosto od autorki Izy Skarbek wraz z dedykacją dla Krzysia! Bardzo miły gest z podpisaniem książki.

2

Uroczy mały miś od Misie Śpisie, zawieszka gwiazdka i balonik od SangoTrade, Pierniki Dekoracyjne Słodki Dom – udało mi się zrobić dosłownie gryza, resztę zjadł Krzysiu  i wołał jeszcze! Bardzo dobre pierniczki, a zrobione tak pięknie, że mi aż szkoda było je otwierać. Jojo i chustka od Pinokio.

3

Kosmetyki Plus dla skóry, o których jakości mogłam się przekonać już po poprzednim spotkaniu w Łęczycy. Tym razem wybrałam balsam po goleniu dla męża oraz balsamy na cellulit i rozstępy. Jestem ciekawa jakie będą efekty po regularnym używaniu. Dr Organic – krem pod oczy, próbka kremu od i-Apteka.pl

5

Sok pomidorowy od Gryszczeniówka, olej rydzynowy od Semco, nocniki jednorazowe Tron, torba Rebis od W oczekiwaniu na dziecko i na końcu wizytówka ze spotkania.

6

Poniżej plakat z wszystkimi sponsorami, którzy wspierali spotkanie Blogowe Mam Marzenie.

sponsorzywersja