Nieprzewidziane konsekwencje miłości

Nieprzewidziane konsekwencje miłości

Nieprzewidziane konsekwencje miłości (aut. Jill Mansell) to książka którą właśnie skończyłam czytać.

Nieprzewidziane konksekwecje miłości

Miłosna historia Sophie i Josha. Ona po przejściach nie chce umawiać się na żadne randki. On choć przystojny i pożądany przez inne kobiety nie może pogodzić się z tym, że Sophie nie jest nim zainteresowana. Próbuję odkryć co wpłynęło na życie kobiety, że ta odrzuca wszystkich mężczyzn i skupia się jedynie na pracy fotografa i rozwoju własnej firmy. Przyczyny wyboru życia bez mężczyzn zna jej przyjaciółka Tula. Dziewczyna jest zauroczona współwłaścicielem hotelu, w którym pracuję. Mimo to Josh jest niespecjalnie nią zainteresowany i wykorzystuję jedynie by dowiedzieć się czegoś na temat Sophie, która wzbrania się przed umówieniem z nim na randkę. W książce poza wątkiem miłosnym Josha i Sophie poznajemy też losy współwłaścicielki hotelu – babci Josha, Jego dziadka czy Rileya. Mi najbardziej spodobała się historia miłosna Tuli, która jest bardzo pozytywną postacią. Książka wciągająca, zaskakująca, idealna na jesienne wieczory z lampką wina 😉 Idealna na scenariusz komedii romantycznej.

Tytuł: Nieprzewidziane konsekwencje miłości

Autor: Jill Mansell

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena (z okładki): 38 zł

(MATRAS – 31,79 zł)

Liczba stron: 412

Oprawa: Miękka

Matras.pl o książce:

Królowa romansu Jill Mansell w nowej wciągającej historii! Opowieść o miłości, która, gdy przychodzi, nie pyta nas o zdanie!

Josh – były członek sławnego zespołu Go Destry, który po trzech latach spektakularnej kariery się rozpadł, postanawia opuścić Kalifornię i wrócić do rodzinnej Kornwalii. Przez przypadek poznaje Sophie, piękną fotografkę. Zauroczony, bez wahania proponuje jej kolejne spotkanie, lecz ona uparcie odmawia, twierdząc, że nie umawia się na randki. Chłopak nie daje za wygraną i próbuje poznać przyczynę takiego zachowania dziewczyny.

Myślicie, że to jedyny wątek romansowy w tej sympatycznej opowieści? Babcia Josha też się zakocha. I kilku innych bohaterów. Jednym słowem, Jill Mansell w najlepszej formie – pełna miłości, zaskakujących zbiegów okoliczności i odrobiny szaleństwa opowieść pióra bestsellerowej brytyjskiej autorki.