AUTA Stephan Lomp

AUTA Stephan Lomp

Auta Stephan Lomp to wyjątkowa książka. Co wyróżnia ją spośród innych książek? Jaki jest jej fenomen? Czy nas również urzekła?

DSC06662

Książka jest wyjątkowa, ponieważ nie ma w niej tekstu. Posiada natomiast piękne kolorowe ilustrację. Na obrazkach jest mnóstwo szczegółów. Mamy więc wiele możliwości zabawy z nią. Idealna zwłaszcza dla chłopców, choć pewnie nie jedna dziewczynka także się nią zachwyci. Wspaniale rozwija wyobraźnie, bo tylko od nas zależy jakie historie na podstawie obrazków wymyślimy. Na początku to ja opowiadałam synkowi historyjki o bohaterach książki, później On opowiadał je mi lub tacie czy babci. Na poszczególnych stronach znajdziemy powtarzające się postacie – głównych bohaterów, o których zazwyczaj wymyślałam opowieści. Bawimy się także w odszukiwanie poszczególnych postaci czy przedmiotów i dzięki temu Krzysiu ćwiczy spostrzegawczość. Twarde strony są bardzo trwałe, więc możemy używać jej również do zabawy z samochodzikami. Mój Urwis uwielbia wszelkiego rodzaju pojazdy. Sama książka przepełniona autami jest już frajdą, ale jak do zabawy wykorzystamy zabawki to daję nam dodatkową radość. Można przecież jeździć po drogach narysowanych w książce.

DSC06665

W miasteczku Sprężyna Zdrój od samego rana panuje duży ruch. Mieszkańcy mają pełne ręce roboty, a na ulicach jest tłoczno. Straż pożarna, karetka pogotowia, śmieciarka, policja, taksówka, dźwig, koparka, kombajn, wyścigówka czy paralotnia – to tylko niektóre z pojazdów, których możesz szukać w tej pełnej kolorowych i szalonych przygód książce obrazkowej. Pod koniec dnia wszyscy spieszą się na wielki wyścig o Sprężynowe Grand Prix – musisz też być tam i Ty!

Powyżej jedyny tekst w książce, który możemy przeczytać na okładce. Poznajcie jej bohaterów:

DSC06684

Najczęściej opowiadamy z Krzysiem o złodzieju i policjantce, która go goni. Śmieszny jest kotek, który na każdej stronie leniuchuję. A to zaledwie cząstka z możliwych historii!

1

PicMonkey Collage

Jak już wspomniałam bawimy się również z wykorzystaniem różnych autek, których Krzysiu ma całe pudło! Zabawa świetna!

PicMonkey Collage

PicMonkey Collage

PicMonkey Collage2

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]https://youtu.be/zjUSnOHXNE4

Zadowolone dziecko = zadowolony rodzic! Polecamy książkę!

Tytuł: Auta

Autor: Stephan Lomp

Wydawnictwo: Babaryba

Cena: 22 zł

Liczba stron: 10

Oprawa: Twarda (całokartonowa)

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]