Drewniane Domino – Elefun Toys

Drewniane Domino – Elefun Toys

Drewniane domino Elefun Toys to kolejna drewniana zabawka kupiona w Biedronce. Czy tym razem to był trafiony zakup?

DSC06529

Wybrałam wersję z pojazdami, bo przecież Krzysiu to pasjonat wszelkiego rodzaju pojazdów. Jeśli chodzi o zabawę to była świetna. Domino spodobało się Małemu i oprócz standardowej gry było też układanie wszystkich klocków w dłuuugi pociąg. Szybko załapał o co chodzi w grze, bo przecież zasady są proste. Jeśli ktoś nie pamięta jak grać, to w ramach przypomnienia na opakowaniu znajduję się instrukcja. Drewniane pudełko zasuwa się w celu zamknięcia. Z pewnością zainteresuję Maluchy zwłaszcza, że do wyboru było kilka opcji z różnymi obrazkami. Każdy może wybrać coś dla swojej pociechy.

(Jeśli chodzi o poniższe zdjęcia, to proszę się nie przerazić wyglądem naszej kanapy, bo czeka nas wymiana na nową. Posiadanie dwulatka, który wszystko rozlewał – czasami przypadkowo, a czasem celowo – spowodowało, że wiele plam zostało i nie da się ich sprać. Nie pomógł Vanish, ani soda z octem. Na co dzień póki nie wymienimy jej na nową pozostaje nam przykrywać ją kocem.)

DSC06494

DSC06495

DSC06497

DSC06498

DSC06500

DSC06503

DSC06504

DSC06505

DSC06527

DSC06528

Posiadamy już kilka drewnianych zabawek z Biedronki, o których kiedyś pisałam TUTAJ. Mam więc porównanie i muszę stwierdzić, że ta gra ma swoje wady, jeśli chodzi o jakość elementów. Spójrzcie na poniższe zdjęcia. Klocki Domino odpakowane w pierwszy dzień już miały uchrupnięcia, zadarcia, nawet obrazki delikatnie „odchodzą”. Nie mam pewności jak długo nam posłużą. Jeśli obrazki zaczną się zdzierać to z pewnością gra nie będzie już taka atrakcyjna. Cóż, jednak za takie pieniądze nie mogę wymagać cudów.  Drewniane Domino to bardzo fajna gra, jedyne zastrzeżenia mam do jakości wykonania.

PicMonkey Collage

 

Nazwa: Drewniane Domino Pojazdy

Producent: Elefun Toys

Cena: 8,99 zł

Ilość elementów: 28