Wiosenny spacer – plac zabaw

Wiosenny spacer – plac zabaw

Kilka dni temu byłam z Krzysiem i jego koleżanką A. na spacerze. Wybraliśmy się na plac zabaw i boisko piłki nożnej. Planowo maluchy miały grać właśnie w piłkę, jednak większość czasu zleciała na zabawie.

IMG_20150417_172026

Pogoda nas niestety nie rozpieściła i dość krótko dzieciaki się pobawiły. Kiedy już poszli grać w piłkę na boisko zaczęło padać, także ewakuowaliśmy się do domu. Krzyś oczywiście chciał naśladować we wszystkim starszą od siebie A. Próbował włazić wszędzie tam gdzie ona. Koniecznie chciał się wspinać na liny i wchodzić na wszystkie drabinki. Ten plac zabaw to chyba jeden z fajniejszych w naszym mieście, a raczej jeden z najbardziej zadbanych. Znajduję się przy szkole podstawowej i jest ogrodzony. Pozostałe znajdują się raczej w parkach i są już dość zniszczone. Te, które są przy szkołach są fajnie utrzymane i zadbane.

plac zabaw

DSC_0112

DSC_0115

DSC_0116

DSC_0120

DSC_0121

plac zabaw

DSC_0127

 

Przy okazji chciałam Was spytać czy wiecie jakie są aktualnie ceny aparatów ortodontycznych? Powiem Wam szczerze, że moje zęby to chyba mój największy kompleks – nie licząc nadwagi, ale ją pewnie łatwiej byłoby pokonać. Mam bardzo krzywe zęby. Kiedy byłam nastolatką ceny aparatów były dość wysokie i rodziców nie było na to stać. Siostra załapała się na refundowany. Ja do tej pory nie potrafię uśmiechać się bez poczucia, że ktoś patrzy na moje zęby, po prostu się wstydzę. Tylko czy w moim wieku jest jeszcze sens? Czy to nie za późno?