Wyniki Noworocznego Rozdania

Wyniki Noworocznego Rozdania
Zapewne wszyscy, którzy wzięli udział w Noworocznym Rozdaniu nie mogą się doczekać wyników. Ja (a właściwie Krzyś) wylosowałam 3 osoby, które wygrają: jedna osoba książeczkę z filcu, kolejna woreczek od Gadżety Anety, a trzecia kotka od Szpilkotka. Czwartą osobę, która wygra kolczyki wylosuję Gibonikowa mama. Niestety jedna z wylosowanych przez Krzysia osób nie spełniła wszystkich warunków. W związku z tym jutro wylosuję kolejną osobę.

Osoba, która nie spełniła wszystkich warunków to Pani Marta Grzegorz Urbanska Chrzanowska. Nie widzę u Pani polubień pozostałych sponsorów poza mną. Natomiast jeśli chodzi o kolejne osoby to Pani Paulina wygrywa książeczkę z filcu, natomiast Pani Alexandra woreczek od Gadżety Anety.
Proszę o przesłanie adresów do wysyłki nagród na email [email protected] lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Czekam za adresem 7 dni.
Jutro spodziewajcie się ogłoszenia wyników dotyczących wygrania ślicznego kotka od Szpilkotki. Natomiast do końca tygodnia zostanie ogłoszony zwycięzca kolczyków od Gibonikowej Mamy.
Pozdrawiam i miłego wieczoru Kochani 🙂

AKTUALIZACJA – kolejne losowanie zwycięzcy kotka:

Gratuluję i proszę o przesłanie adresu w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na email: [email protected]