Pomysły na prezenty na Dzień Babci

Pomysły na prezenty na Dzień Babci
Z prezentami, z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka staram się zmieścić w kwocie 10-15 zł.
 

W związku z tym, że prezentami obdarowuję zarówno moich „dziadków”, jak i „dziadków” Krzysia fundusze są ograniczone. W tym roku póki co nie mam jeszcze pomysłu na prezenty dla moich rodziców i dla mojego dziadka. Natomiast dla mojej jednej babci kupiłam latarenkę w Ikei – 9,99 zł. Były takie piękne nowe pastelowe kolorki, że nie mogłam się zdecydować, który wybrać. Padło na taki delikatny miętowy, choć na zdjęciu wygląda na bardziej niebieski.

Druga moja babcia otrzyma książkę „Chciałbym kościoła ubogiego dla ubogich” Papieża Franciszka. Jestem przekonana, że taki prezent ją ucieszy. Koszt to również niecałe 10 zł, kupiona w Empiku.

Natomiast prezent, który zamówiłam do teściowej i nie mogłam się na niego doczekać to fotozeszyt. Strasznie mi się podoba i wiem, że teściowa będzie prze szczęśliwa! Ciągle narzeka, że nie ma aktualnych zdjęć Krzysia i nie może się koleżanką pochwalić wnuczkiem, to teraz będzie miała. Taki zeszyt lub foto-książkę można samodzielnie zaprojektować pobierając program z www.empikfoto.pl. Zeszyt kosztował 19,99 zł i ma 20 stron oraz format A5. Ja umieściłam w nim ok. 30 zdjęć, jednak na niektórych stronach jedno zdjęcie zajmuję całą stronę, a spokojnie zmieszczą się 3 zdjęcia, więc można umieścić więcej zdjęć. Po za tym można też zrobić zeszyt z większą liczbą stron, oczywiście za dopłatą. Ja pobawiłam się ok. godziny i wybierałam tła, cliparty i ramki czy maski do zdjęć. Efekt jest jak dla mnie świetny. Kolory bardzo żywe, jakość zeszytu bardzo fajna! Zobaczcie sami kilka stron.

Moje ulubione strony – świąteczne 🙂

Pierwsza i ostatnia strona – okładka – to chyba jakaś pleksa czy coś. Zeszyt jest na kółeczkach. Ja jestem bardzo zadowolona z jego jakości.
A Wy już macie prezenty do Babć i Dziadków?
Pozdrawiam