Gazetki promocyjne – oferty

Gazetki promocyjne – oferty
Przedstawiam kolejne zestawienie ofert/gazetek promocyjnych z różnych sieci sklepów.

POLOmarket – KLIK, POLOmarket Fantazje ZimoweKLIK
W Polo robię rzadko zakupy. U mnie w mieście obsługa w tym sklepie jest fatalna. Często tylko jedna kasa czynna, a kolejka 20 osób. Panie ekspedientki dzwonią po 30 razy po koleżanki, żeby otworzyły drugą kasę, ale jakoś niespecjalnie się z tym spieszą. Poza tym nie kupuję tam wędlin i mięsa…jak kiedyś kupiłam to było stare, podsuszone, albo obślizgłe. Jednym słowem niezjadliwe.
FreshmarketKLIK
W tym sklepie zakupy robimy codziennie. Mamy go blisko domu. Jednak tak jak w przypadku Polo nie kupuję tam nic ze stoiska mięsnego. Jak jakieś szynki czy parówki kupię to tylko paczkowane. Nawet pracownica mi kiedyś odradzała kupienie u nich jakiejś kiełbasy ze względu na wątpliwą świeżość. Wkurza mnie też bardzo ograniczona przestrzeń tego sklepu u nas w mieście. Wózkiem pomiędzy regałami nie przejadę, bo wszędzie jakieś kartony z chipsami czy kosze z innymi produktami powciskane. Natomiast mają często fajne promocje, zresztą sami zobaczcie w gazetce.
Piotr i PawełKLIK
Kolejny sklep, który mam „pod nosem” – po drugiej stronie ulicy. To tam najczęściej kupuję mięso i wędliny, sery, warzywa, owoce, nabiał, czasami pieczywo – świeże bułki lub bagietki prosto z pieca…mmmm… palce lizać!
Tesco Supermarket – KLIK, Tesco dla Ciebie dla RodzinyKLIK
Zakupy robię tam bardzo rzadko. Nie odpowiada mi układ/rozmieszczenie produktów, nie umiem się tam odnaleźć. Często nie ma podanych cen produktów lub są złe ceny na półkach. Piszę o tym jak jest u mnie w mieście. Obsługa… cóż trudno stwierdzić, zawsze widzę tylko jedną osobę – panią kasjerkę. Chyba częściej niż u mnie w mieście robię zakupy Tesco w Poznaniu.
Biedronka Tygodniowe InspiracjeKLIK
I tu muszę przyznać, że to jedna z moich ulubionych sieci marketów. Najczęściej robię w nim zakupy jeśli chodzi o takie comiesięczne większe zakupy – pampersy, chusteczki nawilżające, chusteczki higieniczne, ręczniki jednorazowe, wody, jogurty, mleka, słodycze itd… Lista byłaby długa. U mnie w mieście są dwie Biedronki i w obu lubię robić zakupy. 
To by było na tyle jeśli chodzi o aktualne gazetki z promocjami. Będą się tutaj pojawiały co jakiś czas. Liczę na Wasze kliki 😉
Pozdrawiam