Świąteczne paznokcie z gwiazdkami

Świąteczne paznokcie z gwiazdkami
Świąteczne paznokcie z gwiazdkami to efekt z użyciem stempelków do paznokci, które podbijają moje serce.

Świąteczne paznokcie z gwiazdkami powstały, bo jestem niecierpliwa… Jestem też ciekawska. W związku z tym, kiedy przyszły zamówione przeze mnie płytki do stempelków na paznokcie usiedzieć w miejscu nie mogłam 😉 Choć to prezent na święta – od Męża, kazał sobie coś wybrać, to sobie zamówiłam. Nie wytrzymałam. Musiałam „sprawdzić czy dobrze działają” i działają 🙂 A efekty sobie podziwiam na swoich pazurkach. Czy tylko ja jestem taka niecierpliwa czy też tak macie? Doczekać się też nie mogę, aż damy prezentu Małemu – co to będzie za radość… 🙂

 

świąteczne paznokcie

Szkoda, że na zdjęciach nie widać dokładnie efektu. Na czarnych paznokciach są białe gwiazdki i lakier z essence (znowu kupiłam nowy! niech mnie ktoś następnych razem przytrzyma zanim wejdę do Natury, bo to się zawsze tak kończy!) który ma kolor delikatnie miętowy, z błyszczącymi drobinkami. Jest to na tyle cieniutka warstwa, że prześwituję. Natomiast na dwóch palach pomalowałam grubiej tym lakierem i zrobiłam czarne gwiazdki. Takie świąteczne paznokcie bardzo mi się podobają – błyszczą i wreszcie mają piękne idealnie równe gwiazdki.

 

 

A tu już pazurki siostry, które malowałam. Czarne ze złotym brokatem.

 

 

 

Dziewczyny, wiem, że kilka z Was (m.in. Iwonka, Paulina) chciało zobaczyć jakieś instruktaże krok po kroku jak coś zrobić – obiecuję coś skombinuję, ale po świętach.
Pozdrawiam