Olejek zapachowy – Aroma House – Banany w karmelu

Olejek zapachowy – Aroma House – Banany w karmelu
Olejek zapachowy Aroma House o zapachu bananów w karmelu – moja subiektywna opinia.

Wczoraj dotarła do mnie miła i pachnąca paczuszka 🙂 A znalazły się w niej świeczki, wosk i olejki zapachowe. Wszystko to pochodzi ze sklepu Magia Zapachów, gdzie serdecznie Was zapraszam. Otrzymałam między innymi olejek zapachowy banany w karmelu firmy Aroma House.

Oczywiście musiałam od razy wszystko obwąchać i zdecydowałam się wieczorem na użycie olejku Banany w karmelu. Zapach cudowny, słodki i apetyczny! Kominek ustawiłam wczoraj w kuchni i mąż po chwili przybiegł zapytać co tam dobrego pichcę, bo tak ładnie pachnie 🙂 Niestety musiałam go wyprowadzić z błędu i uświadomić, że to tylko zapach z kominka. Jednak rzeczywiście pachnie tak ładnie, że chciałoby się coś takiego słodkiego zjeść 🙂 Olejek jest bardzo wydajny, jak pisałam niedawno olejki Aroma House są intensywne i wystarczy kilka kropli, żeby zapach unosił się w całym pomieszczeniu. Kupić go możecie TUTAJ moim zdaniem cena jest bardzo przystępna jak na taką jakość.
olejek zapachowy
http://magia-zapachow.com.pl/

A tym z Was, którzy nie używali nigdy olejków i nie wiedzą do czego służą i jak się za to zabrać, albo chcą się czegoś więcej dowiedzieć polecam artykuł OLEJKI .

U mnie choinka wczoraj została ubrana (zdjęcia już wkrótce). Większość dekoracji też już gotowa i na swoim miejscu. Jeszcze tylko popakować prezenty i później to już chyba z kuchni nie wyjdę, bo pozostają przygotowania kulinarne 🙂
A u Was na jakim etapie są przygotowania?
Pozdrawiam