Zapowiedź zmian…

Dzisiaj chciałam Wam tylko zakomunikować, że zmienił się adres bloga. Teraz jest www.mama-kreatywna.blogspot.com

Nie jest to jednak ostateczna zmiana, ponieważ planuję przenieść się na własną domenę (? tak to się nazywa chyba, choć kompletnie się na tym nie znam) i adres pewnie jeszcze się zmieni. Póki co planuję nowy wygląd bloga.
Dlaczego zmiana?

Cóż zakładając blog planowałam, aby było to miejsc, gdzie będę mogła pokazywać swoje prace. Jestem osobą kreatywną – uwielbiam coś tworzyć, próbować nowych technik rękodzieła. Jednak jestem też (a może przede wszystkim) Mamą! I to również jest moją pasją! Dlatego z pewnością na blogu znajdzie się teraz więcej miejsca poświęconego mojemu synkowi.
Mam nadzieję, że ze mną zostaniecie mimo tych zmian 🙂 Będzie mi ogromnie miło, ponieważ przyzwyczaiłam się już, że Was tu mam, że mogę liczyć na jakieś wsparcie, miłe słowo. Serdecznie Wam za to dziękuję! To daje mi właśnie chęć do dalszego działania 🙂
Pozdrawiam 🙂

AKTUALIZUJĘ INFORMACJĘ!
Już jest nowy i ostateczny adres: www.mama-kreatywna.pl
Uśmiech z twarzy nie chce mi zejść! 🙂

By | 2020-10-06T01:25:46+02:00 7 listopada, 2014|MAMA, PRZEMYŚLENIA|8 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 7 letniego Krzysia i 3 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.