Świąteczne zawieszki z filcu #8

Świąteczne zawieszki z filcu to dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe, które można wykonać samodzielnie w domu.

Świąteczne zawieszki to zajęcie, które zajmuje mi ostatnio wszystkie wieczory.  Sporą część z nich zapakowałam już i przekazałam mężowi. Oczywiście On jak zwykle mnie nie zawiódł i sprzedał prawie wszystkie zestawy u siebie w pracy 🙂 Mało tego! Mam kolejne zamówienia i to całkiem sporo. Szczerze mówiąc, boję się czy z wszystkimi się wyrobię 🙂 Dzisiaj pokaże Wam zapakowane zawieszki. Przy okazji możecie zobaczyć kolejne renifery i rękawiczki w wersjach różowych 🙂

świąteczne zawieszki

świąteczne ozdoby z filcu

 

dekoracje z filcu na święta
renifery z filcu

 

filcowe zawieszki renifery

 

filcowe świąteczne ozdoby
renifer z filcu

Teraz z pewnością motywacja jest większa, bo ktoś czeka za tymi zawieszkami 🙂 Także ręce pełne roboty, wieczory zaplanowane i w 100% wykorzystane na szycie.

Pozdrawiam

By | 2016-10-25T18:45:32+02:00 27 listopada, 2014|BOŻE NARODZENIE, MAMA, OKAZJONALNIE|8 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.