Kalendarze adwentowe – inspiracje

Kalendarze adwentowe to bardzo fajna forma odliczania dni do Bożego Narodzenia, która podoba się szczególnie dzieciom.

Dziś pomysły, które mi się spodobały, takie inspiracje na samodzielnie wykonane kalendarze. Oglądając je nie mogłam się zdecydować, który mam zrobić dla Krzysia. Może w przyszłym roku padnie, na któryś z nich. Tyle wspaniałych pomysłów! Zobaczcie sami co można w prosty i często bardzo tani sposób wykonać. Sporo pomysłów z wykorzystaniem rolek po papierze toaletowym, które mają wspaniały efekt końcowy. A dodatkowo TUTAJ i TUTAJ moje kalendarze wykonane dla Krzysia.

kalendarze adwentowe
źródło: baju-baju-marysiowe.blogspot.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

Takie kalendarze adwentowe można z łatwością wykonać samodzielnie. Zdjęcia pobrane ze strony www.stylowi.pl , www.zszywka.pl oraz http://babylandiaa.blogspot.com

Prawda, że cuda? Któryś wpadł Wam w oko?
Pozdrawiam

By | 2020-10-06T01:25:46+02:00 25 listopada, 2014|BOŻE NARODZENIE, OKAZJONALNIE|7 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.