Knorr – przyprawa do mięs – tradycyjny schabowy

Knorr – przyprawa do mięs – tradycyjny schabowy

Dzisiaj zapowiadana fotorelacja z gotowania z Knorr’em 🙂 Tym razem podczas przyrządzania obiadu wykorzystałam gotową mieszankę – przyprawa do mięs Knorr’a a na obiad zrobiłam kotleta schabowego.

Od producenta:
Przyprawa do mięs Knorr  to aromatyczna kompozycja 8 suszonych ziół i przypraw, stworzona przez szefów kuchni Knorr. Stanowi doskonałe uzupełnienie każdego dania mięsnego, będąc gwarancją udanego obiadu. Dzięki przemyślanej kompozycji przyprawa dokładnie przywiera do powierzchni mięsa, jednocześnie nie spalając się podczas pieczenia czy smażenia. Przyprawa do mięs Knorr podkreśla smak potraw mięsnych i nadaje im apetyczny, rumiany kolor.
Przyprawa do mięs Knorr jest dostępna w opakowaniach o następującej gramaturze: 30 gram, 200 gram oraz 330 gram.

Lubię takie gotowe mieszanki przypraw oraz różnego rodzaju fixy czy sosy sałatkowe. Bardzo mi to ułatwia gotowanie, gdyż nie musze się zastanawiać czy dobrze doprawię różne potrawy. U mnie w domu były dwie kucharki z zawodu – mama i siostra, więc ja raczej kuchnię omijałam, bo nie miałam takiej potrzeby żeby gotować. Natomiast po ślubie zaczęłam częściej to robić. Mimo, że dzielę kuchnię z teściową to najczęściej obiady gotuję ja. Uwielbiam to robić, choć często pewnych rzeczy się dopiero uczę i gotując sterczę nad jakąś książką kucharką lub przepisem z Internetu.
Swoją drogą polecam stronę Przepisy.pl gdzie możemy znaleźć mnóstwo fajnych przepisów. Po za tym można je wyszukiwać wybierając interesujące nas kategorie, stopień trudności oraz produkty wykorzystane do danej potrawy czy deseru. Również można wyszukać przepisy z wykorzystaniem produktów Knorra.

Wykorzystując przyprawę do mięs ja zrobiłam tradycyjne kotlety schabowe z ziemniakami i warzywami z patelni. Kotlet był pyszny. Już dawno nie jadłam schabowego, a tym bardziej takiego dobrego 🙂

A Wy korzystacie z takich gotowych mieszanek? Lubicie gotować czy robicie to z przymusu?
Pozdrawiam