Słoik słodkości DIY – mały upominek

Słoik słodkości DIY – mały upominek

Słoik słodkości to mały upominek, który może przygotować każdy. Wystarczy wiedzieć co lubi osoba, którą chcemy obdarować i sprawić jej słodką chwilę przyjemności.

Słoik słodkości DIY

Dzisiaj chcę Wam pokazać słoiczek pełen słodyczy jaki ostatnio dałam Krzysiowi – oczywiście nie zjadł wszystkiego od razu! Drugi taki słoik zrobiłam dla Krzysia kuzynki – Julki. Dzieciom bardzo się podobały. Kiedy już Krzyś zjadł trochę żelek z góry zrobiło się miejsce i całość wymieszał podczas zabawy słoikiem. Teraz bardzo lubi jak mu czasem szykuję jakąś mini porcję słodyczy i wkładam właśnie do Jego słoiczka. Pewnie jeszcze lepiej by się prezentowały jakoś ozdobione – może z jakąś ozdobną karteczką, ale nie bawiłam się z tym, bo Synek już się doczekać nie mógł aż mu go dam. Słoiczki są malutkie – takie po kawach 50g. Oczywiście wymyte porządnie.

 

upominek dla dzieci w słoiku

 

słoik słodkości

 

słoik słodkości

 

Słoik słodkości dla Julki

 

słoik słodkości DIY
Słoik słodkości Krzysia – bez kokardki 😉 Julki słoik był robiony kilka dni później i miał trochę inne słodkości.

 

słoik ze słodyczami

 

W słoiczki można powkładać co się chce – u mnie były to draże, pastylki czekoladowe, żelki, rodzynki w czekoladzie, a u Julki chrupki w czekoladzie, cukierki pudrowe, malinki. Myślę, że nie jeden dorosły tez by się uśmiechnął i ucieszył na widok takiego prezenciku.
Pozdrawiam