Zaproszenia ślubne – pomysły i inspiracje

Zaproszenia ślubne to ważna sprawa, a wybór wcale nie jest łatwy. Wybór jest przeogromny i ciężko zdecydować się na jeden model.


Kolejny post z cyklu ślubnego, tym razem na tapetę idą zaproszenia ślubne. Wybór jest bardzo duży, co nie ułatwia sprawy. Najczęściej to przyszłe Panny Młode zajmują się tymi sprawami. To jakie zaproszenia sobie wybierzemy zależy od naszego gustu, ale też środków finansowych, gdyż ceny są zróżnicowane od kilkudziesięciu groszy za zaproszenie do kilku, a nawet kilkunastu złotych za sztukę. Ja na swoje wesele wzięłam pod uwagę głównie tę drugą sprawę i postawiłam na tanie, zwykłe zaproszenia. Dziś zdecydowałabym się na inne, a mieliśmy coś podobnego jak na zdjęciu poniżej.

zaproszenia ślubne

zaproszenia na ślub

Najczęściej spotykane do tej pory zaproszenia, które dostawałam na ślub były z kokardkami. Jednak propozycje są najróżniejsze. Bardzo fajnym pomysłem są także oryginalne, a niekiedy śmieszne zaproszenia. Zapraszam na garść inspiracji.

zaproszenia ślubne inspiracje
zaproszenia ślubne pomysły

 

zaproszenia ślubne inspiracjezaproszenia ślubne z kokardką

 

zaproszenia ślubne zaproszenie na ślub

 

zaproszenia na ślub inspiracje

 

jakie zaproszenie ślubne?
inspiracje na zaproszenia ślubne

 

pomysły na zaproszenia ślubnepomysły na ślubne zaproszenie

 

 

zaproszenie na ślub w butelcezaproszenie ślubne w butelce

 

 

 

 

 

 

zaproszenie ślubne kalendarz

 

 

Zdjęcia pobrane z Internetu z wyszukiwarki google.pl nie są mojego autorstwa!

 

Które zaproszenia ślubne Wam się najbardziej spodobały?

By | 2020-10-06T01:25:47+02:00 5 sierpnia, 2014|OKAZJONALNIE, POZOSTAŁE OKOLICZNOŚCI, ŚLUB|6 komentarzy

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.