Wakacje nad morzem z dzieckiem – Pogorzelica

Wakacje nad morzem z dzieckiem – Pogorzelica

Nasze pierwsze wakacje nad morzem z dzieckiem. Wybór padł na Pogorzelice – spokojna, zaciszna miejscowość, w której można odpocząć i zrelaksować się.

Wakacje nad morzem z dzieckiem – to możliwe.

Dziś zapowiadany post dotyczący naszego wyjazdu nad morze. Był to pierwszy wyjazd z Krzysiem. W zeszłym roku nigdzie niestety nie wyjechaliśmy, także cieszyłam się teraz z wakacji jak dziecko. Choć z drugiej strony obawiałam się jak Krzyś zniesie podróż, jak sam pobyt będzie wyglądał, czy ja w ogóle odpocznę.

podróż na wakacje z dzieckiem


Jechaliśmy do Pogorzelicy na dwa samochody – my z moimi rodzicami. Drugim autem mój kuzyn z żoną i dzieckiem oraz z Jego rodzicami. Podróż samochodem trwała ok. 6 godzin z 3 przystankami. Dzieciaki całkiem dobrze ją zniosły, część drogi przespały. Wracaliśmy pociągiem z moim kuzynem i Jego rodziną oraz z moją siostrą, która dojechała do nas w któryś dzień. Powiem szczerze, że czasowo wyszło na to samo – ok. 6 godzin jazdy, ale moim zdaniem lepiej przebiegła podróż pociągiem. Po pierwsze mogłam swobodnie przebrać Krzysia, zmienić pampersa, mogliśmy trochę rozprostować nogi, dzieciaki też miały więcej miejsca. Za bilety zapłaciliśmy ok. 25 zł za osobę, dzieciaki bezpłatnie także całkiem tanio.

Miały być zdjęcia, oczywiście nie mogłam wybrać kilku, więc jest trochę oglądania.
W drodze nad morze podczas przystanku.
podróż nad morze

 

Pierwszy dzień na plaży.

 

małe dziecko na plaży

 

gdzie nad morze z małym dzieckiem

 

wakacje nad morzem z maluchem

 

pierwszy wyjazd nad morze

 

pierwszy raz nad morzem

 

pierwsze wakacje nad morzem

 

Na placu zabaw z Julką – córeczką kuzyna – starszą od Krzysia o pół roku.

 

dokąd pojechać na wakacje z dzieckiem

 

dokąd pojechać na wakacje z dzieckiem
Plac zabaw na naszym ośrodku, który zresztą polecam – DOMKI KORONA Pogorzelica. Masa atrakcji dla dzieciaków (samochodziki, rowerki, zabawki do piaskownicy, trampolina, huśtawki, zjeżdżalnia), dodatkowo kosz do koszykówki, siatka do siatkówki, stół do tenisa stołowego, możliwość wypożyczenia rowerów za drobną opłatą. Cisza, spokój, prawie same rodziny z dziećmi, brak jakiś nocnych hałasów i problemów. Domki fajnie wyposażone.

 

wyjazd na wakacje z dzieckiem

 

wyjazd nad morze z dzieckiem

 

Pogorzelica wakacje z dzieckiem

 

gdzie wyjechać na wakacje z dzieckiem

 

gdzie nad morze z małym dzieckiem

 

gdzie nad morze z dzieckiem
Jedyne w miarę „normalne” zdjęcie, na którym jestem. Nie mogę ostatnio na siebie patrzeć, tak się roztyłam. Ale działam w tym kierunku, działam… mała dieta, trochę ćwiczeń i może się uda zrzucić parę zbędnych kilogramów.

 

Pogorzelica z dzieckiem
Z moją siostrą – Ciotka przyjechała i już rozpieszczała – chustka marynarska, zabaweczki…:)

 

rodzinne wakacje nad morzem

 

rodzinne wakacje

 

dziecko na plaży

 

wakacje nad morzem z dzieckiem

 

nad morzem z dzieckiem

 

Z ciocią w pociągu, po przebudzeniu 🙂
podróż z dzieckiem pociągiem

Wyjazd udany. Reszta urlopu spędzona w domu, na działce, na spacerkach. Pogoda dopisała także nie narzekałam. Ale w przyszłym roku jak wyjazd to na dłużej! Obiecuję to sobie 🙂

Pozdrawiam