Rekomenduj.to Kampania Le Petit Marseillais – moja opinia

Rekomenduj.to Kampania Le Petit Marseillais – moja opinia

Rekomenduj.to Kampania Le Petit Merseillais to już moja kolejna paczka do testowania. Jaka jest moja opinia na temat serwisu i produktu?

Rekomenduj.to to portal, dzięki któremu możemy testować nowe produkty i wpływać na ich jakość oraz dzielić się opinią na ich temat. Jeśli lubisz dzielić się z otoczeniem swoim zdaniem na temat usług i produktów to miejsce jest dla Ciebie. Rejestracja jest bezpłatna, a także udział w akcjach nie wiąże się z kosztami.

Na wstępie chciałam się usprawiedliwić za tak długą nieobecność. Byłam na wyjeździe nad morzem, co prawda tylko kilka dni, ale jakoś tak nie miałam natchnienia na siedzenie przed komputerem. Po za tym rozwaliła mi się karta micro sd w telefonie! Tragedia, tyle zdjęć straciłam… 🙁 Właściwie wszystkie zdjęcia na blog robię telefonem. Jest to wygodne, bo zawsze go mam pod ręką, a z aparatem wszędzie nie chodzę. Także dla mnie bez karty pamięci to jak bez ręki 😉 Dziś zamówiłam sobie nową. Ale do rzeczy. Rekomenduj.to Kampania Le Petit Marselliais.
Dostałam się do nowej kampanii ze strony rekomenduj.to, to już moja druga kampania. Tym razem testuję kosmetyki, które dopiero weszły na polski rynek – Le Petit Marseillais.
rekomenduj.to kampania
Piękne opakowanie wzbudziło jeszcze większą ciekawość, a zawartość bardzo mi się spodobała. Otrzymałam kremowy żel pod prysznic o zapachu kwiatu pomarańczy oraz nawilżające mleczko do ciała. Dodatkowo po 20 próbek każdego z tych kosmetyków – czyli w sumie 40 saszetek z próbkami do rozdania znajomym, rodzinie itd.
kampanie na rekomenduj.to
testowanie za darmo
Kto jeszcze się nie zarejestrował to zapraszam na stronę www.rekomenduj.to
A teraz odpowiem na kilka pytań, które najczęściej otrzymuję odnośnie rejestracji i udziału w kampaniach na Rekomenduj.to
1. Czy odesłałam podpisany formularz dotyczący danych wrażliwych?
Kiedy pierwszy raz dostałam się do kampanii Jelitonu na Rekomenduj.to jeszcze nie odesłałam tego formularza, także nie jest to wymogiem, aby brać udział w kampaniach. Jednak uzupełniłam to i po pierwszej kampanii przesłałam ten formularz.
2. Po jakim czasie od rejestracji dostałam się do kampanii?
Do pierwszej kampanii udało mi się zakwalifikować już po ok. miesiącu od rejestracji. Zależy do od tego czy akurat trwa nabór do jakiejś kampanii oraz od tego jak wypełnimy ankietę. Było kilka kampanii do których się nie zakwalifikowałam w między czasie, ale po to są właśnie te ankiety, żeby do kampanii były wybierane odpowiednie osoby.
3. Jak długo czekałam za paczką od momentu informacji, że dostałam się do kampanii?
Za paczką czekałam ok. tygodnia. Zależy to pewnie od miejsca naszego zamieszkania.
Pozdrawiam