Paznokcie ze słodkimi babeczkami – letnie zdobienie

Paznokcie ze słodkimi babeczkami – letnie zdobienie

Paznokcie ze słodkimi babeczkami czyli moje letnie zdobienie paznokci naturalnych. Kropeczki i babeczki namalowane lakierami.

paznokcie ze słodkimi babeczkami


Paznokcie ze słodkimi babeczkami powstały w niedzielę na działeczce. Niestety tak upalna pogoda i mocne słońce utrudniały malowanie paznokci. Lakier się trochę mazał, ale jakoś dałam radę. Pewnie nie każdemu przypadną do gustu, ale ja jestem z nich dumna, choć teraz myślę już nad pomalowaniem wszystkich paznokci inaczej, ale w jednej tonacji kolorystycznej… pewnie niedługo coś powstanie.
Mój Synuś jest nimi zachwycony 😉 ogląda je co chwilę i mówi „baba”, widać babeczki mu się podobają :)A stworzenie takiego wzorku, nawet przy małym dziecku jest możliwe. Pewnie każda z Was będzie potrafiła samodzielnie je wykonać. Poniżej macie instrukcję krok po kroku jak je przygotowałam.

Najpierw pomalowałam wszystkie paznokcie białym lakierem.
Następnie na kciuku i palcu serdecznym namalowałam babeczki – są dość nieregularnych kształtów, nie muszą być idealne i równiutkie.

wzorek na paznokcie krok po kroku

Stwierdziłam jednak, że środkowy palec zmienię na miętowy kolor, więc biały zmyłam i pomalowałam miętowym – choć nie potrzebnie, później żałowałam tej decyzji. Na babeczkach porobiłam kropeczki tak jak widać na zdjęciu. Kropeczki powstały też na palcu wskazującym, środkowym i najmniejszym.

pastelowe paznokcie

 

wakacyjne paznokcie

I ręka prawa, jak zwykle nieco gorzej wychodzi mi malowanie lewą ręką.

letni wzorek na paznokcie

 

paznokcie z babeczkami

Jak Wam się podoba? Lubicie takie kolorki i wesołe wzorki na pazurkach?

Opublikowany w DOM