Paznokcie czerwono niebieskie – wzorek, inspiracja

Paznokcie czerwono niebieskie – wzorek, inspiracja

Paznokcie czerwono niebieskie, które ostatnio stworzyłam to wzorek, który podpatrzyłam u Ines World. Paznokcie są naturalne malowane lakierami.

paznokcie czerwono niebieskie
Paznokcie czerwono niebieskie, które widzicie powstały, ponieważ zainspirowała mnie do tego inna blogerka. Jej wzorek nie był identyczny, ale podobny. Jestem bardzo zadowolona z tego efektu, który wbrew pozorom można bardzo łatwo samemu sobie stworzyć.
Jak widać na zdjęciu palec wskazujący i mały palec zostały w całości pokryte jednym kolorem i na mokry jeszcze lakier nałożyłam srebrny cekinek. Środkowy palec został tylko na końcówce (jak french) pokryty niebieskim lakierem i na to bezbarwnym, a na mokry lakier nałożyłam cekinek. Kciuk i palec serdeczny zostały wykonane w ten sam sposób – na obu tych palcach powstały wzorki namalowane czerwonym i niebieskim lakierem. Oczywiście również na nich przykleiłam cekinki. Całość pomalowałam lakierem bezbarwnym.
wzorek na paznokcie
zdobienie naturalnych paznokci
Myślę, że w miarę mi to wyszło, choć oczywiście nie tak perfekcyjnie i idealnie jak u Ines, ale jestem z efektu zadowolona. Zwłaszcza, że strasznie podoba mi się takie połączenie kolorów.
A Wam jak się podoba?