Jak używać blaszek do stempelków | Paznokcie |

Jak używać blaszek do stempelków | Paznokcie |

Jak używać blaszek do stempelków? To bardzo proste, a efekty zdobień z użyciem blaszek mogą być fantastyczne.

Jak używać blaszek do stempelków
Jak używać blaszek do stempelków? Zapraszam na instrukcję krok po kroku. Polecam także wejść w zakładkę PAZNOKCIE. Znajdziecie tam przykłady efektownych zdobień z użyciem tej metody również w połączeniu z lakierami hybrydowymi.
Dzięki płytkom do stempelków każdy może wykonać piękne i równe wzorki na paznokciach. Metoda jest bardzo prosta, choć wymaga nabrania wprawy, aby efekty były zadowalające. Tutaj moje początki z tą techniką, jednakże w kolejnych wpisach „paznokciowych” zobaczycie możliwości jakie dają te płytki. Kupić je można w chińskich sklepach już za kilka złotych czy przez internet.

płytki do stempelków
Można używać specjalnego lakieru do stempelków – mój kupiłam w Naturze z Essence za 6,49 zł kolor czarny. Nie wszystkie zwykłe lakiery się nadają, ale ja próbuję z różnymi. Wystarczy pomalować wybrany wzorek lakierem, a następnie zebrać nadmiar lakieru np. sztywną kartą przesuwając nią po płytce. Używam jakiejś starej karty do zbierania punktów w aptece, ponieważ dołączony do zestawu przyrząd – zdzierak – do tego służący się nie nadawał i nie spełniał swojej funkcji. Następnie odciskamy wzorek gumowym stempelkiem i przenosimy z płytki na paznokieć. Po wyschnięciu należy pomalować lakierem bezbarwnym.
blaszki do stempelków
stemplowanie paznokci krok po kroku
(na poniższym zdjęciu akurat wzorek na stempelku inny niż zaprezentowany wyżej, ale nie zrobiłam zdjęcia tego powyższego wzorku, wiec zreflektowałam się z kolejnym)
proste wzorki na paznokcie krok po kroku

 

wzorki na paznokcie krok po kroku

 

szybkie wzorki na paznokcie

 

proste wzorki na paznokcie

 

A tu już była zabawa i próbowanie innych wzorków.
jak stemplować paznokcie

 

wzorki na paznokcie stempelki

stempelki do paznokci
Jak Wam się podoba metoda stempelków?
Pozdrawiam i tym, którzy mają już od dzisiaj długi weekend miłego wypoczynku życzę:)
Ja niestety jutro do pracy 🙁