Stół Młodej Pary – pomysły i inspirację na dekorację

Stół Młodej Pary musi się wyróżniać spośród pozostałych. Ważne by był wyjątkowy na swój sposób, ponieważ każdy ma inny gust.

Jakiś czas temu zaczęłam trochę postów ślubnych i dawno nic na ten temat nie było. Postanowiłam to nadrobić. Przy okazji znowu oglądając zdjęcia z mojego ślubu powspominałam trochę. W czerwcu będziemy mieli 3 rocznicę ślubu. Patrząc na zmieniającą się mode i możliwości pewnie dziś coś bym zmieniła.
Na sali gdzie odbywa się wesele stół Młodej Pary oczywiście się wyróżnia. I dziś trochę pomysłów jak można udekorować ten stół, może komuś się spodoba i w przyszłości poprosi o podobne przybranie na swoim weselu. Choć w dużej mierze efekty zależą też od sali, na której przyjęcie się odbywa. Zapraszam na garść inspiracji na stół młodej pary.
Nasz stół wyglądał dość zwyczajnie, te kilka lat temu to było takie normalne i niczym nie zaskakujące. Dziś pewnie postawiłabym na coś bardziej oryginalnego.
stół młodej pary
 Trzeba też zastanowić się czy chcecie siedzieć podczas przyjęcia przy stole z rodzicami – tak tradycyjnie, czy może ze świadkami albo sami?
stół pary młodej

źródło: www.muscari.pl

 

dekoracja stołu młodej pary

źródło: zszywka.pl

 

źródło: WedBook.pl

dekoracja stołu młodych

źródło: www.abcslubu.pl

 

stół dla młodych

źródło: slubi.pl

 

stolik pary młodej

źródło: cudne.pl

 

źródło: dekoracje-papierowe.pl

Jak widzicie pomysłów na stół pary młodej jest mnóstwo, ja wrzuciłam tylko kilka przykładów. W sieci możemy znaleźć tyle wersji kolorystycznych i różnego rodzaju dekoracji, że głowa pełna!
Mi spodobały się te z efektami świetlnymi.
A Wam, które najbardziej przypadły do gustu?

 

By | 2020-10-21T22:55:30+02:00 5 maja, 2014|OKAZJONALNIE, ŚLUB|5 komentarzy

About the Author:

Jestem samodzielną mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.