Moje pierwsze woski zapachowe – Essences of Life

Hej.
Kupiłam swoje pierwsze woski zapachowe.
Niestety odwiedziłam kilka sklepów u mnie w mieście, gdzie miałam nadzieję, że znajdę te Yankee Candle, ale nigdzie ich nie znalazłam. Kupiłam zatem to co było, czyli woski Essences of Life.
Kosztowały 2zł, także myślę, że bardzo mało.
Chciałabym spróbować te Yankee Candle, ale jak ich nie znajdę na miejscu to będę musiała zamówić przez Internet. Polecacie mi jakąś stronę gdzie mogę je zamówić?

Na pierwszy ogień poszedł Mango i banan. 
Zapach bardzo ładny, egzotyczny:) Ja jestem z niego zadowolona:)
Nie mając porównania z Yankee Candle mogę tylko powiedzieć, że woski pachną dość intensywnie, mając zapalony w jednym pokoju, nawet teściowa przyszła z drugiego pokoju zapytać co tak ładnie pachnie.
By | 2020-10-06T01:25:48+02:00 19 kwietnia, 2014|TESTY | RECENZJE | OPINIE|3 komentarze

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 7 letniego Krzysia i 3 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.