Złoty cień w musie Essence Circus

Złoty cień w musie Essence Circus z edycji limitowanej stał się jednym z moich ulubionych cieni.


Złoty cień Essence Circus mimo swojego koloru i błyszczących drobinek używam także do codziennego makijażu. Dzisiaj pokażę Wam kolejny makijaż, który dość często gości u mnie na powiekach 🙂
Ten cień kupiłam kiedyś w promocji i na początku oczywiście wylądował w szafce, jak większość moich kosmetyków odleżał swoje. Dopiero po jakimś czasie sięgnęłam po niego i ku mojemu zdziwieniu stał się częstym gościem na moich powiekach. Sprawdzi się idealnie w makijażu wieczorowym, ale ja używam go także na co dzień.
Konsystencja musu bardzo przypadła mi do gustu i o dziwo cień nie zbiera się w kącikach i nie roluje.

cień Essence

Złoty cień na zdjęciach jest w połączeniu z czarnym, o którym było TU

cień do powiek

 

efektowny i prosty makijaż

 

złoty cień

 

 

 

makijaż

 

By | 2020-10-06T01:25:49+02:00 16 lutego, 2014|MAMA, MODA I URODA|6 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 7 letniego Krzysia i 3 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.