Jak się rozgrzać zimą? Dziś o moim ostatnim zakupie, a mianowicie termoforze, który świetnie rozgrzał mi plecki 😉


Lubicie robić zakupy w sklepach „Biedronka”? Ja bardzo! Często tam jedziemy z Mężem na większe zakupy. A moją uwagę przyciągają kosze pełne różnych fajnych rzeczy. Kilka dni temu kupiłam w Biedronce termofor! Okazja była niesamowita, bo kosztował tylko 8 zł! Prawda, że warto? Fakt jest taki, że udało mi się upolować ostatni z ładniejszych wzorów, wśród pozostałości. Nie wiem jakie były jeszcze dostępne wzory i kolory, bo było ich już tylko kilka sztuk. Mój od razu wpadł mi w oko. Pozostałe były jakieś żółte, wyglądające jak kaczki:)

jak się rozgrzać zimą


Od razu został w domku wypróbowany:) Grzał mi plecki, kiedy siedziałam i pisałam do Was post o świeczkach:) Mmmm… jak cieplutko było:)

Oczywiście moja ciekawość doprowadziła do tego, że próbowałam znaleźć w gazetce Biedronkowej w internecie jakie były jeszcze wzory. Znalazłam gdzieś te termofory i kosztowały wcześniej 16,99 zł!
Ale mi się okazja trafiła:)

Zdjęcia robiłam wieczorem telefonem, dlatego jakościowo nie są może najlepsze, ale zrobiłam jeszcze dzisiaj jedno zdjęcie powleczki w świetle dziennym:)

 

 Z tyłu jest zapinany na rzep

 

I jak Wam się podoba? Używałyście kiedyś termoforu? Ja wcześniej używałam czasem takich małych ogrzewaczy do rąk.