Bransoletki na drucie pamięciowym

Bransoletki na drucie pamięciowym to moje ostatnie dzieła. Z racji tego, że już dawno nie pokazywałam żadnej biżuterii nadrabiam zaległości.

Dawno nie było żadnych moich bransoletek, a zrobiłam ich wiele. Niestety nie miałam czasu robić zdjęć i większości nie mam sfotografowanych, bo zdążyłam je sprzedać zanim zrobiłam fotki. Bardzo dużo się sprzedało w okresie przedświątecznym, także miałam co robić.


Mam jakieś zdjęcia 4 sztuk, które gdzieś tam udało mi się na szybko zrobić. Tak prezentowały się bransoletki na drucie pamięciowym, które wykonałam:

bransoletki na drucie pamięciowym

 

 

 

By | 2020-10-26T14:35:36+02:00 11 stycznia, 2014|DIY DLA MAMY, KREATYWNIE, MAMA, MODA URODA ZDROWIE|7 komentarzy

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 9 letniego Krzysia i 5 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.