Choinka i świąteczne ozdoby

Choinka i świąteczne ozdoby- inspiracje na dekoracje świąteczne, Bożonarodzeniowe – to właśnie dziś Wam prezentuje.

Zacznę od zdjęć autka mojego Synka, o którym wcześniej pisałam. Wprawdzie będzie to Jego prezent na Roczek, czyli 27 grudnia, ale jak już dotarł to go wypróbowaliśmy;) W tej chwili to pewnie My mamy większą frajdę niż Krzysiu, ale jak podrośnie, to sam może nim sterować:)

 

 

A teraz wracając do tematu choinka i świąteczne ozdoby. Moja tegoroczna choinka poniżej. Podczas ubierania, Krzyś zbił jedną bombkę. Aż się zdziwiłam, że tylko jedną zdążył dopaść, ale to Jego pierwsze Święta, więc można Mu wybaczyć taki wypadek. Ponadto szkoda i tak była niewielka 😉

choinka i świąteczne ozdoby

 

 

choinka i świąteczne ozdoby

 

 

 

kolorowa choinka

 

I moje ozdoby na meblach, w tym roku wyżej niż w zeszłym, ze względu na Małego.

dekoracje świąteczne

 

 

 

 

 

 

I oczywiście na koniec, wszystkim życzę

ZDROWYCH, RADOSNYCH I SPOKOJNYCH

ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

By | 2020-10-21T22:51:54+02:00 21 grudnia, 2013|BOŻE NARODZENIE, OKAZJONALNIE|4 komentarze

About the Author:

Jestem mamą dwójki łobuziaków - 7 letniego Krzysia i 3 letniej Natalki. Sama mam w sobie jeszcze coś z dziecka. Mogłabym godzinami bawić się klockami Lego, gdybym miała aż tyle wolnego czasu. Ale go nie mam, bo...pracuję zawodowo, zajmuję się dziećmi, ogarniam mieszkanie (czyt.pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie....wiesz o czym mówię, prawda?), czytam książki, oglądam seriale, czasem tworzę coś z niczego i prowadzę blog :) Przy tylu obowiązkach trzeba być kreatywnym, aby wszystko to pogodzić.